Przeczytaj w weekend

Michael C. Hall w serialu Harlana Cobena. Zwiastun Safe

Netflix opublikował pierwszy zwiastun serialu Safe, którego twórcą i producentem jest Harlan Coben. Zobaczcie wideo.

Netflix opublikował pierwszy zwiastun serialu Safe, którego twórcą i producentem jest Harlan Coben. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  safe 

Głównym bohaterem serialu Safe jest Tom - chirurg, który wychowuje dwie nastoletnie córki po śmierci swojej żony. Wszystko wydaje się wracać do normalności, a rodzina uczy się żyć po tragedii, aż do feralnego dnia kiedy jedna z córek niespodziewanie wymyka się na imprezę. Zaginięcie i morderstwo odsłaniają tajemnice i sekrety, a Tom przekonuje się, że niewiele jeszcze wie na temat miejsca, w którym mieszka. Zobaczcie zwiastun produkcji:

W roli głównej występuje Michael C. Hall (Dexter). Scenariusz napisał Danny Brocklehurst (Shameless), zaś producentem wykonawczym jest Harlan Coben. Za produkcję odpowiadają Netflix i Canal +.

Premiera 10 maja.

Źródło: informacja prasowa / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV