Michael Imperioli gościnnie w „Rake”

W pierwszym sezonie nowego serialu stacji FOX pt. Rake gościnnie pojawi się gwiazda Rodziny Soprano - Michael Imperioli.

W pierwszym sezonie nowego serialu stacji FOX pt. Rake gościnnie pojawi się gwiazda Rodziny Soprano - Michael Imperioli.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Aktor wcieli się w jednego z klientów głównego bohatera Rake. Będzie to mężczyzna prowadzący restaurację, ojciec piątki dzieci, którzy zostaje oskarżony o bycie bigamistą.

Premiera zaplanowana została na niedzielę 19 stycznia tuż po finale ligi NFC. Następnie Rake emitowany będzie w czwartkowe wieczory o godzinie 21:00 tuż po "American Idol" (od 23 stycznia), czyli w miejscu gdzie obecnie emitowane jest glee.

Odcinek z udziałem Imperioliego wyemitowany zostanie w połowie lutego 2014.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV