Michael Shannon w serialu The Little Drummer Girl, adaptacji Małej doboszki

Michael Shannon dołącza do obsady nowego serialu Parka Chan-wooka pod tytułem The Little Drummer Girl. Będzie to adaptacja powieści Mała doboszka.

Michael Shannon dołącza do obsady nowego serialu Parka Chan-wooka pod tytułem The Little Drummer Girl. Będzie to adaptacja powieści Mała doboszka.

Nadchodzący miniserial The Little Drummer Girl to adaptacja znanej powieści Johna le Carre pod tytułem Mała doboszka. Fabuła skupia się na znanej aktorce imieniem Charlie, która w wyniku splotu wydarzeń zostaje wciągnięta w aferę szpiegowską. Kobieta zostaje przynętą na jednego z najgroźniejszych palestyńskich terrorystów, a do ważnej misji przygotowuje ją izraelski agent specjalny. Książka doczekała się już swojej wersji filmowej w roku 1984.

W kobiecej roli głównej wystąpi Florence Pugh, zaś oficera zagra Alexander Skarsgård. Potwierdzono, że do obsady dołącza również Michael Shannon (Mr. Imperium, Nocturnal Animals). Aktor ma wcielić się w szefa izraelskiej siatki szpiegowskiej, który aranżuje całe przedsięwzięcie.

Stery w miniserialu obejmuje Chan-wook Park, reżyser produkcji takich jak Ah-ga-ssi, Chinjeolhan geumjassi czy Oldboy. Będzie to jego telewizyjny debiut. Serial będzie liczył 6 odcinków.

Data premiery nie jest jeszcze znana.


The End of the F***ing World tylko na NETFLIX

Advertisement

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV