Przeczytaj w weekend

„Mind Games” anulowane i wyrzucone z ramówki przez ABC

ABC robi wszystko, by pobić rekord anulowanych seriali dramatycznych w trakcie jednego sezonu. Kolejnym serialem wyrzuconym z ramówki jest Mind Games.

ABC robi wszystko, by pobić rekord anulowanych seriali dramatycznych w trakcie jednego sezonu. Kolejnym serialem wyrzuconym z ramówki jest Mind Games.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Stacja ABC jest w głebokich tarapatach. We wtorkowej ramówce o godzinie 22:00 przepadły dramaty: Lucky 7, Killer Women i wspomniany wyżej - Mind Games. Każda z produkcji notowała bardzo niską widownię oraz słaby poziom samego serialu. Zamiast Mind Games stacja ABC we wtorek wieczór emitować będzie m.in. powtórki Resurrection.

Warto dodać, że do wspomnianych wyżej trzech seriali dramatycznych, które zostały anulowane, niebawem dołączą: Betrayal oraz Once Upon A Time In Wonderland.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV