Mircea Monroe gościnnie w „Enlisted”

Mircea Monroe (Hart of Dixie) pojawi się gościnnie w nowej komedii stacji Fox pt. Enlisted.

Mircea Monroe (Hart of Dixie) pojawi się gościnnie w nowej komedii stacji Fox pt. Enlisted.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Wcieli się w kobietę, która zajmuje się organizowaniem rozrywek dla żołnierzy. Swego czasu umawiała się z głównym bohaterem.

Akcja skupia się na trzech kompletnie różniących się od siebie braciach, którzy wspólnie stacjonują w małej bazie wojskowej na Florydzie. Premiera 8 listopada.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV