Przeczytaj w weekend

Mission: Impossible 6 – Tom Cruise miał wypadek na planie. Zobacz wideo

Tom Cruise na planie filmu Mission: Impossible 6 uległ wypadkowi w czasie kręcenia jednej ze scen. Poznajcie szczegóły.

Tom Cruise na planie filmu Mission: Impossible 6 uległ wypadkowi w czasie kręcenia jednej ze scen. Poznajcie szczegóły.

Jak donosi portal TMZ, Tom Cruise miał wypadek na planie filmu Mission: Impossible 6. W trakcie kręcenia jednej ze scen aktor miał za zadanie skoczyć pomiędzy budynkami, jednak jego rozbieg był najwyraźniej zbyt krótki i odtwórca głównej roli w produkcji nie zdołał skutecznie chwycić się krawędzi. Cruise próbował jeszcze pracować dalej, jednak na poniższym wideo możemy zobaczyć, że miał przy tym duże problemy z kolanem:

Na razie nie wiadomo, jak poważne są obrażenia aktora, i czy w jakikolwiek sposób wpłyną one na harmonogram prac na planie.

Zobacz także: Tom Cruise wyczynia cuda na planie filmów z serii Mission: Impossible

Mission: Impossible 6 wejdzie na ekrany kin 27 lipca przyszłego roku.

Źródło: comicbookmovie.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV