Mobilna gra Westworld zostanie wyłączona

Najwyraźniej Bethesda dopięła swego. Mobilna gra Westworld, która ma być plagiatem Fallout Shelter, z połową kwietnia zostanie wyłączona.

Najwyraźniej Bethesda dopięła swego. Mobilna gra Westworld, która ma być plagiatem Fallout Shelter, z połową kwietnia zostanie wyłączona.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  plagiat 

Już nie ma możliwości pobrania z Google Play oraz Apple Store mobilnej gry Westworld. Tytuł został wycofany ze sklepów, a to nie koniec złych informacji dla grających w produkcję Behaviour Interactive. Wkrótce serwery gry zostaną definitywnie wyłączone.

Behaviour Interactive za pośrednictwem Twittera poinformowało, że z dniem 16 kwietnia zostaną wyłączone serwery gry i tytuł przestanie być grywalny. Ci gracze, którzy posiadają Westworld na swoich urządzeniach przenośnych proszeni są o wydanie całej zakupionej waluty w grze (tytuł naszpikowany jest mikropłatnościami).

Twórcy nie podają powodów wyłączenia gry, ale te wobec ostatnich doniesień medialnych, wydają się one oczywiste. Zapewne ma to związek z wypracowaną ugodą sądową pomiędzy twórcami a Bethesdą, która zarzuciła firmie plagiat gry Fallout Shelter.

Źródło: twitter.com / fot. Behaviour Interactive

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV