Repertuar kin Nowość Program TV

Mobilna gra Westworld zostanie wyłączona

Najwyraźniej Bethesda dopięła swego. Mobilna gra Westworld, która ma być plagiatem Fallout Shelter, z połową kwietnia zostanie wyłączona.

Już nie ma możliwości pobrania z Google Play oraz Apple Store mobilnej gry Westworld. Tytuł został wycofany ze sklepów, a to nie koniec złych informacji dla grających w produkcję Behaviour Interactive. Wkrótce serwery gry zostaną definitywnie wyłączone.

Behaviour Interactive za pośrednictwem Twittera poinformowało, że z dniem 16 kwietnia zostaną wyłączone serwery gry i tytuł przestanie być grywalny. Ci gracze, którzy posiadają Westworld na swoich urządzeniach przenośnych proszeni są o wydanie całej zakupionej waluty w grze (tytuł naszpikowany jest mikropłatnościami).

Twórcy nie podają powodów wyłączenia gry, ale te wobec ostatnich doniesień medialnych, wydają się one oczywiste. Zapewne ma to związek z wypracowaną ugodą sądową pomiędzy twórcami a Bethesdą, która zarzuciła firmie plagiat gry Fallout Shelter.

-
-

Źródło: twitter.com / fot. Behaviour Interactive
 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.