Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Molestowanie seksualne za kulisami Pogody na miłość. Obsada oskarża twórcę

Mark Schwahn, twórca seriali The Royals i Pogody na miłość, pod ostrzałem. Jest to kolejny producent oskarżony o molestowanie o seksualne.

Mark Schwahn, twórca seriali Pogoda na miłość i The Royals, został oskarżony o molestowanie seksualne przez scenarzystki oraz obsadę pierwszego tytułu. Wszystko zaczęło się od tweetów Audrey Wauchope, która opowiadała o swojej pierwszej pracy, gdzie działała z koleżanką, Rachel Specter. Chodzi oczywiście o serial Pogoda na miłość.

-
-

Scenarzystka twierdzi, że Mark Schwahn zatrudnił ją i jej koleżankę w określonym celu ze względu na urodę. W opowieściach czytamy, że scenarzystki były obmacywane i ciągle molestowane. Miejsce pracy były dla nich koszmarem. Twierdzą, że twórca pokazywał mężczyznom w ekipie nagie zdjęcia aktorek, z którymi miał romanse. Aktorki nie wiedziały wówczas o tych zdjęciach, a mężczyźni w ogóle nie chcieli tego oglądać. Wauchope mówi, że podczas spotkań i prac nad odcinkami wszystkie kobiety siadały tak, by Schwahn nie usiadł koło nich. Czasem scenarzyści pomagali koleżankom, siadając koło Schwahna. Często jednak twórca serialu siadał koło dziewczyn i je obejmował podczas pracy. Niektórym masował ramiona. Wauchope twierdzi, że niektóre kobiety miały o wiele gorzej pod względem przekraczania fizycznej granicy.

Potem do oskarżeń dołączyły aktorki z obsady: Sophia Bush, Hilarie Burton, Bethany Joy Lenz, Danneel Harris, Michaela McManus, Kate Voegele, Daphne Zuniga, India de Beaufort, Bevin Prince, Jana Kramer, Shantel Van Santen i Allison Munn. Potwierdzają słowa Wauchope i same chcą opowiedzieć swoją historię.

Czytamy, że działania Schwahna były powszechnie znaną tajemnicą. Nazywają producenta człowiekiem, który manipulował emocjonalnie i psychicznie. Wprowadzał kobiety w sytuację niekomfortową. Czuły się zagrożone w pracy. W liście otwartym aktorek czytamy oskarżenia wobec innych producentów OTH, którzy nic nie zrobili w tej kwestii. Dlatego też molestowanie ze strony Schwahna ciągłe trwało. I wiele kobiety z obsady oraz ekipy musiało poddać się leczeniu z uwagi na traumatyczne sytuacje.

-
-

Telewizja E!, która odpowiada za jego nowy serial The Royals, twierdzi w oświadczeniu, że monitorują rozwój sytuacji. Zapewniają, że chcą zapewnić kobietom bezpieczne środowisko pracy. Żadnych decyzji nie podjęto.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe
 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Penis Batmana robi szum wokół nowego…

W komiksie Batman: Damned tytułowy heros rozebrał się jak do rosołu - oczom czytelników ukazał…

Norbert Zaskórski
-

Powrót do przeszłości: Zobacz zdjęcia z…

W czerwcu minęło 31 lat od premiery klasyka kina akcji z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli…

Piotr Piskozub
-

Avengers 4 – wskazówki na zdjęciu…

Bracia Russo udostępnili zakulisowe zdjęcie z planu Avengers 4, chcąc jednocześnie, by fani patrząc na…

Michalina Reda
-

The Walking Dead – nowe zdjęcia…

Do sieci trafiła garść nowych zdjęć z 9. sezonu The Walking Dead, a także zza…

Piotr Piskozub
-

Kto się boi penisa Batmana? DC…

Okazuje się, że DC postanowiło ocenzurować cyfrową wersję komiksu Batman: Damned, w którym zobaczyliśmy penisa…

Piotr Piskozub
-

Titans – Batman jednak z większą…

Zdjęcia testowe do serialu Titans mogą sugerować, że ekranowy Batman może odegrać w historii większą…

Co o tym sądzisz?