Monster Hunter z datą premiery. Milla Jovovich zapoluje na potwory w 2020 roku

Poznaliśmy datę premiery filmu Monster Hunter, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Paul W.S. Anderson.

Poznaliśmy datę premiery filmu Monster Hunter, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada Paul W.S. Anderson.

Sony Pictures ujawniło datę premiery filmu Monster Hunter, który będzie adaptacją serii gier firmy Capcom pod tym samym tytułem. Film z Millą Jovovich i Tonym Jaa w rolach głównych ma zadebiutować 4 września 2020 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Paul W.S. Anderson.

Milla Jovovich wciela się tu w porucznik Artemis. Kobieta i jej żołnierze trafiają do innego świata, pełnego niebezpiecznych potworów. Niedługo po tym bohaterka poznaje tajemnicze łowcę (Tony Jaa). W filmie wystąpią również m.in. Ron Perlman, T.I. Harris i Diego Boneta.

Źródło: deadline.com / fot. Capcom

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV