Moon Knight - w serialu Disney+ pojawi się znany wilkołak z Marvela?

W sieci pojawiły się nowe spekulacje na temat serialu Moon Knight, który trafi do oferty platformy Disney+.

W sieci pojawiły się nowe spekulacje na temat serialu Moon Knight, który trafi do oferty platformy Disney+.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Jak donosi portal MCU Cosmic, w serialu Moon Knight, który w przyszłości znajdzie się w ofercie platformy Disney+, ma pojawić się znany Marvelowski wilkołak, Werewolf by Night. Choć biorąc pod uwagę źródło do tych rewelacji powinniśmy na razie podchodzić z dystansem, warto zauważyć, że kilka dni wcześniej również spekulowano o debiucie tej postaci w Kinowym Uniwersum Marvela - wtedy jednak w kontekście ekranowego wprowadzenia wymieniano film Blade

Jack Russell aka Werewolf by Night w komiksowym świecie Domu Pomysłów jest antybohaterem; co ciekawe, w sierpniu 1975 roku to właśnie w historii o tej postaci po raz pierwszy pokazał się Moon Knight. W wieku 18 lat na Russella przeszła klątwa jego ojca, przez którą zmienił się on w nastoletniego wilkołaka, starając się jednocześnie prowadzić samotne życie w Los Angeles. Złowroga organizacja znana jako Komitet chciała go pojmać - wtedy do gry wszedł Moon Knight, który ramię w ramię z Russellem rozpoczął walkę z grupą. 

Werewolf by Night dysponuje nadludzką siłą fizyczną, wytrzymałością i zwinnością; ma także wyostrzone zmysły oraz szybko działający czynnik samogojący.

Nie jest wykluczone, że powyższe rewelacje mogą potwierdzać, iż serial Moon Knight i film Blade będą ze sobą połączone właśnie przez Russella - postać ta w komiksach miała bowiem istotny związek z poczynaniami Łowcy Wampirów. 

Źródło: MCU Cosmic / zdjęcie główne: uncannyknack/Marvel

Co o tym sądzisz?

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

Mayim Bialik

Mayim Bialik

ur. 1975, kończy 44 lat

Jennifer Connelly

Jennifer Connelly

ur. 1970, kończy 49 lat

Piotr Witkowski

Piotr Witkowski

ur. 1988, kończy 31 lat

Magdalena Boczarska

Magdalena Boczarska

ur. 1978, kończy 41 lat

Bill Nighy

Bill Nighy

ur. 1949, kończy 70 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV