Przeczytaj w weekend

„Mortal Kombat X” z wysoką sprzedażą

Nowa bijatyka studia NetherRealm, gra "Mortal Kombat X", cieszy się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko na brytyjskich wyspach.

Nowa bijatyka studia NetherRealm, gra "Mortal Kombat X", cieszy się olbrzymim zainteresowaniem nie tylko na brytyjskich wyspach.

Michał Czubak

Michał Czubak

Gra "Mortal Kombat X" w minionym tygodniu okazała się być najczęściej kupowaną produkcją w Wielkiej Brytanii. Bijatyka studia NetherRealm miała także drugiej wielkości otwarcie na tamtejszym rynku w tym roku. W tej materii ustąpiła pola tylko premierze gry "Battlefield: Hardline".

Czytaj także: „Star Wars: Battlefront” – oto fenomenalny zwiastun gry i masa informacji!

Największą popularnością gra cieszyła się na konsoli PlayStation 4, której przypadło w udziale 68 proc. sprzedanych egzemplarzy gry na Wyspach. 38 procent ze sprzedaży ogólnej przypadło w udziele konsoli Xbox One, a tylko 1 proc. dla PC. Dane te obejmuję jedynie fizyczne wersje "Mortal Kombat X".

Gra nie tylko zwojowała serca brytyjskich graczy ale także odniosła ogromny sukces na całym świecie, o czym pochwalił się jej twórca Ed Boon:

Źródło: eurogamer.net / fot.: mat. prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV