Przeczytaj w weekend

Mr. Mercedes otrzyma 3. sezon

Mr. Mercedes, serial oparty na serii powieści Stephena Kinga został przedłużony na kolejny sezon.

Mr. Mercedes, serial oparty na serii powieści Stephena Kinga został przedłużony na kolejny sezon.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Tagi:  mr mercedes 

Audience Network ogłosiło, że powstanie 3. sezon serialu Mr. Mercedes. Za sterami projektu powróci twórca formatu, David E. Kelley, natomiast za reżyserię będzie ponownie odpowiadał Jack Bender. Zdjęcia do 3. sezonu rozpoczną się na początku 2019 roku w Charleston w Karolinie Południowej. Premiera 10-odcinkowej serii planowana jest na przyszły rok.

Produkcja opowiada o pojedynku detektywa Billa Hodgesa z Bradym Hartsfieldem, seryjnym mordercą, znanym jako Pan Mercedes. W rolach głównych występują Brendan Gleeson i Harry Treadaway.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: Audience Network

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV