Przeczytaj w weekend

Mroczna wieża - gwiazda Gry o tron w obsadzie serialu na podstawie powieści Kinga

Aktor znany z takich produkcji jak Gra o tron i Czarne lustro otrzymał angaż w przygotowywanej przez Amazon serialowej adaptacji kultowego cyklu autorstwa Stephena Kinga.

Aktor znany z takich produkcji jak Gra o tron i Czarne lustro otrzymał angaż w przygotowywanej przez Amazon serialowej adaptacji kultowego cyklu autorstwa Stephena Kinga.

The Dark Tower to serial fantasy oparty na cyklu Stephena Kinga. Jest to kompletnie nowa adaptacja, która nie ma związku z nieudanym filmem kinowym Mroczna Wieża z 2017 roku. W rozmowie z The Mirror Jerome Flynn, znany z roli Bronna w Grze o tron, zdradził, że zagra w serialu Amazona. Aktor powiedział, że w produkcji wcieli się w rolę kowboja. W obsadzie znajdują się już Sam Strike i Jasper Pääkkönen, którzy zagrają odpowiednio Rolanda Deschaina i Człowieka w czerni.

Bronn - zdjęciefot. HBO

Serialowa wersja ma być wierna książce, nie tak jak film, który poszedł w zupełnie innym kierunku. Wszystko zacznie się od pokazania, jak Roland stał się rewolwerowcem i dostał swoją broń, więc będzie to geneza bohatera. Dowiemy się również, jak doszło do pierwszego konfliktu z Flaggiem oraz jak wyglądała jego pierwsza misja. To jest plan na pierwszy sezon.

Data premiery nie jest znana.

Źródło: comingsoon.net/zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV