Przeczytaj w weekend

Nathalie Kelley nie powróci w 2. sezonie serialu Dynastia

Aktorka wcielająca się w postać Crystal w reboocie Dynastii ogłosiła, że nie powróci w realizowanym 2. sezonie produkcji.

Aktorka wcielająca się w postać Crystal w reboocie Dynastii ogłosiła, że nie powróci w realizowanym 2. sezonie produkcji.

Michał Kujawiński

Michał Kujawiński

Tagi:  dynastia 

Taka sytuacja nie jest całkiem szokująca dla osób oglądających serial. W ostatnim odcinku pierwszego sezonu, Crystal została uwięziona w płonącym budynku, a wcześniej została postrzelona. Aktorka Nathalie Kelley skomentowała los swojej postaci w jednym z wywiadów potwierdzając, że nie powróci w 2. sezonie:

Może to śpiączka. Może śmierć. Nie wiem. Wiem za to, że nie jadę do Atlanty w czerwcu. Zostaję w Los Angeles. Odzyskałam swoje życie.

Czekacie na 2. sezon serialu Dynasty już bez Crystal?

Źródło: deadline.com/ zdjęcie główne: materiał prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV