Nawiedzony dom na wzgórzu – oficjalna data premiery i nowe zdjęcia produkcji Netflixa

Do sieci trafiły nowe informacje i zdjęcia dotyczące adaptacji jednej ze słynniejszych powieści grozy, The Haunting of Hill House.

Do sieci trafiły nowe informacje i zdjęcia dotyczące adaptacji jednej ze słynniejszych powieści grozy, The Haunting of Hill House.

Serial nawiedzony dom, liczyć będzie 10 odcinków, a zadebiutują na platformie Netflix już 12 października. Krytycy zaliczają powieść do jednej z ważniejszych w swoim gatunku. Utwór doczekał się dwóch kinowych ekranizacji. W tym roku ukaże się serial produkcji platformy Netflix. Zobaczcie pierwsze zdjęcia:

Współczesna ekranizacja kultowej powieści Shirley Jackson Nawiedzony Dom na Wzgórzu opowiada o rodzeństwie, które dorastało w najbardziej nawiedzonym domu w całym kraju. Teraz, jako dorośli, spotykają się znowu, by w obliczu tragedii w końcu zmierzyć się z duchami swojej przeszłości - niektóre z nich wciąż istnieją wyłącznie w ich umysłach, inne być może naprawdę czają się w mrocznym domu na wzgórzu.

Twórcą serialu jest Mike Flanagan. W serialu wystąpią Michiel Huisman, Carla Gugino, Timothy Hutton, Elizabeth Reaser, Oliver Jackson-Cohen, Henry Thomas, Kate Siegel, Victoria Pedretti, Lulu Wilson, McKenna Grace, Paxton Singleton, Violet McGraw oraz Julian Hilliard.

Premiera w październiku tego roku.

Źródło: tvline.com/ zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV