Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

NBC nie zamówiło 3. sezonu Trial & Error. Studio szuka nowego domu dla serialu

Trial & Error liczy na tę chwilę dwa sezony, jednak stacja NBC nie zamówiła 3. serii. Nowe informacje wskazują, że studio Warner Bros. TV będzie szukać dla serialu nowego domu.

Trial & Error to serial komediowy stacji NBC, który jest proceduralem – sezony pierwszy oraz drugi skupiają się na zupełnie innych sprawach sądowych, z którymi muszą zmierzyć się bohaterowie.

Produkcja była emitowana na antenie NBC, jednak stacja nie zdecydowała się zamówić trzeciej serii. Jak informuje portal Deadline, teraz czas na składanie zamówień już minął, w związku z czym prawa wracają do studia produkcyjnego Warner Bros. TV. Dziennikarze podają, że kontrakty obsady jeszcze nie wygasły, zatem studio planuje sprzedać prawa do produkcji nowemu dystrybutorowi.

-
Plotka
-

Mocną stroną serialu są jego pozytywne recenzje, jednak oglądalność w telewizji notowała tendencję spadkową. Może to sugerować, że wytwórnia zwróci się w stronę platform streamingowych zamiast tradycyjnej emisji na antenie. Na tę chwilę nie ma jednak żadnych szczegółów, a poszukiwania trwają.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.