Przeczytaj w weekend

Need for Speed: Heat nową odsłoną serii. Wyciek zdradza informacje o grze

Dziś oficjalnie poznamy kolejną odsłonę serii Need for Speed. Wyciek i plotki mówią, że będzie to odsłona z podtytułem Heat.

Dziś oficjalnie poznamy kolejną odsłonę serii Need for Speed. Wyciek i plotki mówią, że będzie to odsłona z podtytułem Heat.

UWAGA! TA TREŚĆ TO PLOTKA, CZYLI MOŻE OKAZAĆ SIĘ PRAWDĄ, ALE NIE MUSI.

Na godzinę 15.00 zaplanowano oficjalnie ujawnienie kolejnej odsłony samochodowego cyklu Need for Speed. Wedle informacji EA, premiera gry ma się odbyć jeszcze w tym roku, więc czasu na promocję nie zostało wiele, a wcześniej "elektronicy" nie pokazali nic. Z nową odsłoną wiązane są spore nadzieje graczy, którzy ciągle liczą na to, że seria wróci do czasów swej świetności.

O nowym Need for Speed oficjalnie nie wiemy nic, ale internautom udało się wyciągnąć z krótkiej zapowiedzi wideo tej gry dwie rzeczy - jej logo oraz tytuł. Wygląda na to, że kolejna odsłona serii to Need for Speed: Heat.

NFS Heat - logofot. EA

To nie wszystko. Powyższe potwierdza informacje z czerwca, które trafiły do sieci. Wtedy YouTuber LP_RIPPER24 przekazał graczom, że taki właśnie tytuł będzie nosił nowy NFS, a jego akcja rozgrywać się będzie w latach 80. minionego stulecia. Według YouTubera ma to być gra z otwartym światem, a za jej produkcją stoi studio Ghost Games.

Wobec tego, co już wyciekło nie pozostaje nam nic innego, jak pozostałe informacje uznać za prawdziwe. Ale żeby mieć pewność trzeba poczekać do godziny 15.00. Wtedy wszystko będzie już wyjaśnione.

Źródło: psu.com / fot. EA

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV