Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Nowy Titanfall, Need for Speed i Plants vs Zombies. EA ujawnia plany

Electronic Arts, w trakcie konferencji dla inwestorów, zaprezentowało plan wydawniczy na najbliższy rok fiskalny. Poza nowym Titanfallem niespodzianek nie ma.

Electronic Arts, w trakcie konferencji dla inwestorów, zaprezentowało plan wydawniczy na najbliższy rok fiskalny. Poza nowym Titanfallem niespodzianek nie ma.

Electronic Arts poinformowało o swoich planach wydawniczych na najbliższy rok fiskalny. Firma stawia na sprawdzone marki, jak kolejna odsłona piłkarskiej serii FIFA 19. Naturalnie nie zabraknie również następnej części Need for Speed Payback oraz Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, o której pierwsze plotki pojawiły się już w marcu ubiegłego roku.

Zaskoczeniem z pewnością jest nowa odsłona cyklu Titanfall. Nikt się raczej jej nie spodziewał, tym bardziej, że raptem kilka dni temu Respawn Entertainment i EA wypuściło darmową grę Apex Legends rozgrywającą się w tym samym uniwersum. Jak mówi o niej Vince Zampella, szef studia Respawn, nie będzie to gra w modelu free-to-play i będzie zawierała "zwrot akcji" dla marki.

Electronic Arts potwierdziło także, że w tegorocznych planach jest gra Star Wars Jedi: Upadły zakon.

Wydamy Star Wars Jedi: Upadły zakon, nową strzelankę Plants vs. Zombies 3 nową odsłonę Need for Speed - mówił podczas spotkania z inwestorami Blake Jorgensen, szef działu finansów i operacji w Electronic Arts.

Źródło: vg247.com / fot. EA

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 99 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV