Neil deGrasse Tyson wraca do Fox i Nat Geo. Zakończono dochodzenie

Neil deGrasse Tyson, który został oskarżony o molestowanie, powraca do współpracy z Fox i National Geographic. Prowadzone śledztwo wewnętrzne nie wykazało żadnych nieprawidłowości.

Neil deGrasse Tyson, który został oskarżony o molestowanie, powraca do współpracy z Fox i National Geographic. Prowadzone śledztwo wewnętrzne nie wykazało żadnych nieprawidłowości.

Neil deGrasse Tyson został oskarżony o molestowanie seksualne -  jedna z kobiet twierdziła, że Tyson obmacywał ją podczas oglądania jej tatuażu w kształcie Układu Słonecznego, zaś druga, że pozwalał sobie na niestosowne i dwuznaczne komentarze w jej obecności. Doniesienia zaniepokoiły stacje FOX i National Geographic, które wszczęły własne dochodzenie, tymczasowo zawieszając współpracę z Tysonem.

Dziś oficjalnie poinformowano, że śledztwo w tej sprawie zostało zakończone - Neil deGrasse Tyson wraca do współpracy ze stacjami i ponownie obejmie stanowisko prowadzącego programów Kosmos i StarTalk. Jak mówią przedstawiciele Nat Geo w oświadczeniu:

Śledztwo zostało zakończone, a my ruszamy dalej z programami Kosmos i StarTalk. StarTalk powróci z pozostałymi trzynastoma odcinkami w kwietniu na antenie National Geographic; ponadto jesteśmy na etapie szukania nowej daty premiery dla serialu Kosmos.

Choć w oświadczeniu nie padło żadne nawiązanie do Tysona, informatorzy portalu Deadline podają, że przeprowadzone dochodzenie nie wykazało żadnych nieprawidłowości.

Data premiery 2. sezonu serialu Kosmos nie jest jeszcze znana - gdy tylko ją poznamy, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV