Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Neil deGrasse Tyson wraca do Fox i Nat Geo. Zakończono dochodzenie

Neil deGrasse Tyson, który został oskarżony o molestowanie, powraca do współpracy z Fox i National Geographic. Prowadzone śledztwo wewnętrzne nie wykazało żadnych nieprawidłowości.

Neil deGrasse Tyson został oskarżony o molestowanie seksualne –  jedna z kobiet twierdziła, że Tyson obmacywał ją podczas oglądania jej tatuażu w kształcie Układu Słonecznego, zaś druga, że pozwalał sobie na niestosowne i dwuznaczne komentarze w jej obecności. Doniesienia zaniepokoiły stacje FOX i National Geographic, które wszczęły własne dochodzenie, tymczasowo zawieszając współpracę z Tysonem.

Dziś oficjalnie poinformowano, że śledztwo w tej sprawie zostało zakończone – Neil deGrasse Tyson wraca do współpracy ze stacjami i ponownie obejmie stanowisko prowadzącego programów Kosmos i StarTalk. Jak mówią przedstawiciele Nat Geo w oświadczeniu:

Śledztwo zostało zakończone, a my ruszamy dalej z programami Kosmos i StarTalk. StarTalk powróci z pozostałymi trzynastoma odcinkami w kwietniu na antenie National Geographic; ponadto jesteśmy na etapie szukania nowej daty premiery dla serialu Kosmos.

Choć w oświadczeniu nie padło żadne nawiązanie do Tysona, informatorzy portalu Deadline podają, że przeprowadzone dochodzenie nie wykazało żadnych nieprawidłowości.

-
-

Data premiery 2. sezonu serialu Kosmos nie jest jeszcze znana – gdy tylko ją poznamy, natychmiast Was o tym poinformujemy.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

Michał Kujawiński
-

Avengers: Koniec gry – wyciekły kolejne…

Kolejne materiały promujące film Avengers: Koniec gry trafiły do sieci. Przedstawiają one tytułowych bohaterów i…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Michalina Reda
-

Star Trek: Discovery – co dalej…

Star Trek: Discovery jest w trakcie emisji 2. sezonu, a przed nami premiera 10. odcinka.…

Michalina Reda
-

Hellboy – nowe zdjęcia z filmu.…

Premiera nowego filmu Hellboy już za pasem, a w sieci pojawiają się kolejne materiały promocyjne.…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.