Neil Jackson i Jonathan Tucker w obsadzie 2. sezonu Westworld

Dwójka nowych aktorów potwierdziła swój udział w nadchodzącym 2. sezonie hitowego serialu HBO .

Dwójka nowych aktorów potwierdziła swój udział w nadchodzącym 2. sezonie hitowego serialu HBO .

Aktorzy Neil Jackson (Absentia) i Jonathan Tucker (Kingdom) dołączyli do obsady 2. sezonu serialu Westworld. Pierwszy z nich wcieli się w postać imieniem Nicholas, uroczego i pomysłowego człowieka, który trafia na niezbadane terytorium. Tucker natomiast odegra postać Majora Craddocka.

Czytaj także: Przetrwają najsilniejsi. Ewolucja Planety Małp

Wcześniej potwierdzono, że w najnowszej odsłonie serialu wystąpią również Katja Herbers, Talulah Riley i Louis Herthum. Twórcami serialu są Jonathan Nolan i Lisa Joy. Premiera w 2019 roku.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: Audience Network

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV