Przeczytaj w weekend

Netflix może przejąć prawa do filmu Cloverfield 3

Najnowsza odsłona popularnej serii science-fiction może zamiast do kin od razu trafić na platformę streamingową.

Najnowsza odsłona popularnej serii science-fiction może zamiast do kin od razu trafić na platformę streamingową.

Norbert Zaskórski

Norbert Zaskórski

Według portalu The Wrap streamingowy gigant, Netflix prowadzi rozmowy z wytwórnią Paramount Pictures na temat zakupu praw do filmu Cloverfield 3. Na jej podstawie produkcja miałaby od razu zadebiutować w ofercie platformy. Film niedawno zmienił datę premiery na 20 kwietnia tego roku. Za jego reżyserię odpowiada Julius Onah.

Na razie nieznane są szczegóły dotyczące fabuły widowiska. Kiedy projekt nosił jeszcze tytuł God Particle miał on opowiadać o grupie astronautów, którzy myślą, że zniszczyli Ziemię. Wszystko pogarsza się jeszcze bardziej, kiedy wpuszczają na stację kosmiczną przedstawicieli obcej rasy.


Maski Antysmogowe Respro - oddychaj swobodnie!

Źródło: heroichollywood.com/zdjęcie główne: IMDb

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV