Netflix na E3. Firma chce podzielić się z graczami planami dotyczacymi gier

Platforma streamingowa Netflix po raz pierwszy będzie obecna na targach E3 2019, największej branżowej imprezie dla graczy.

Platforma streamingowa Netflix po raz pierwszy będzie obecna na targach E3 2019, największej branżowej imprezie dla graczy.

Michał Czubak

Michał Czubak

Tagi:  E3 2019 

Netflix kojarzony jest przede wszystkim z filmami i serialami, ale również i gry wideo znajdują się w domenie platformy streamingowej. Możemy tam znaleźć chociażby Minecraft: Story Mode, które zostało zaadaptowane na potrzeby Netflixa, a w produkcji było także Stranger Things: The Game. Firma ma plany dotyczące segmentu gier i chce się nimi podzielić z graczami. A gdzie najlepiej to zrobić? Oczywiście na największej imprezie dla graczy, czyli na E3.

Tegoroczne E3 odbędzie się się w dniach 11-13 czerwca w Los Angeles. Na targach obecny będzie Netflix. Z informacji, jaką przedstawił Geoff Keighley wynika, że tematem będzie możliwość przeniesienia programów Netflixa do gier wideo i odwrotnie, adaptacje znanych marek do formuły Netflixa. Brzmi ciekawie.

Źródło: dualshockers.com / fot. nintendoenthusiast.com

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV