Netflix robi komedię o Eurowizji. W głównej roli Will Ferrell

Netflix szykuje kolejną komedię pod tytułem Eurovision. O czym ma opowiadać?

Netflix szykuje kolejną komedię pod tytułem Eurovision. O czym ma opowiadać?

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  netflix 

Will Ferrell zagra główną rolę w filmie Eurovision oraz ma być jego producentem. Fabuła jest związana z konkursem Eurowizji, ale szczegółów nie wyjawiono.

W ekipie producentów są także Gary Sanchez i Adam McKay. Data premiery nie jest znana.

 

 

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV