Warning: Error while sending QUERY packet. PID=27769 in /home/www/naekranie.pl/public/wp-includes/wp-db.php on line 1924
Netflix robi serial o II wś. Będzie to innowacyjna animacja Polaka! - naEKRANIE.pl
Repertuar kin Nowość Program TV

 

 

 

Netflix robi serial o II wś. Będzie to innowacyjna animacja Polaka!

Netflix zamówił 4-odcinkowy serial The Liberator oparty na książce Alexa Kershawa pod tym samym tytułem. Reżyserem będzie znany polski animator Grzegorz Jonkajstys.

Netflix zamówił 4-odcinkowy serial The Liberator, za który ma odpowiadać studio A + E. Jeb Stuart (ŚciganySzklana pułapka) odpowiada za scenariusz i jest twórcą projektu.

The Liberator będzie pierwszym projektem tworzonym innowacyjną technologią zwaną Trioscope, która została opracowana przez Grzegorza Jonkajstysa, znanego polskiego animatora. Pracował on przy efektach specjalnych takich filmów jak Sin City - Miasto grzechuPacific RimHan Solo: Gwiezdne wojny – historieAvengers: Wojna bez granic czy Zjawa. Znamy go też z krótkometrażowego filmu Arka. Trioscope to nowatorska hybryda efektów komputerowych na najwyższym poziomie z kreacjami aktorów filmowanych na planie. Ma to pozwolić twórcom opowiadać wizualnie bogate historie w całkiem inny sposób. Niewiele wiadomo, jak Trioscope działa, ale mówi się, że efekt jest niewiarygodnie realistyczny.

Jonkajstys wyreżyseruje wszystkie cztery odcinki. Zobaczcie zdjęcia (drugie jest w głównej focie newsa), które mają dość ogólnie przedstawiać wizualny styl tego serialu:

The Liberator
fot. Netflix

Jest to opowieść oparta na faktach o krwawych i dramatycznych walkach, w których oficer amerykańskiej armii Felix Sparks i jego jednostka piechoty uczestniczyli przez ponad 500 dni. Były to bitwy, które ostatecznie doprowadziły do wyzwolenia Europy. Bohaterami będą żołnierze z 157. oddziału piechoty z Oklahomy, w skład którego wchodzili kowboje, Indianie oraz Amerykanie meksykańskiego pochodzenia. Uczestniczyli m.in. w walkach we Włoszech oraz wyzwoli obóz koncentracyjny Dachau.

Data premiery nie jest znana.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
spoilery
-

Avengers: Koniec gry – [SPOILER] rozwiąże…

W sieci pojawiła się teoria związana z filmem Avengers: Koniec gry i MCU, która pokazuje,…

Michał Kujawiński
-

Kapitan Marvel – Iron Man i…

Odbyły się w Stanach Zjednoczonych pierwsze pokazy prasowe filmu Kapitan Marvel. Ile jest scen po…

Adam Siennica
-

Pan Kleks i The Umbrella Academy.…

The Umbrella Academy to nowy serial Netflixa oparty na komiksach. Platforma wpadła na kapitalny pomysł,…

Adam Siennica
-

Wędrująca Ziemia trafi do Netflixa. Platforma…

Wędrująca Ziemia to drugi najbardziej dochodowy chiński film w historii ich kinematografii. Netflix kupił prawa…

Michalina Reda
-

HBO – nowości na marzec 2019.…

HBO zaprasza na kolejny miesiąc – prezentujemy Wam pełną listę filmów i seriali, które będą…

Michalina Reda
-

Doom Patrol: sezon 1, odcinek 2…

2. odcinek Doom Patrol nosi tytuł Donkey Patrol i zadebiutuje jeszcze w tym tygodniu. Co…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.