Repertuar kin Nowość Program TV

Netflix wyraźnie sugeruje, że 2. sezon The Defenders nie powstanie

Netflix dał fanom wyraźny sygnał, że 2. sezon serialu Marvel's The Defenders najprawdopodobniej nie powstanie.

Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się, czy Netflix da zielone światło na powstanie 2. sezonu serialu The Defenders. Głos w tej sprawie zabierali zarówno twórcy, jak i członkowie obsady – w ich wypowiedziach nie słychać było jednak choćby nuty optymizmu w tej materii. Wygląda na to, że włodarze platformy na dobre wstrzymali prace nad rozwijaniem produkcji.

Wczoraj Netfix ogłosił powstanie nowej marki w swoim obrębie. Projekt ma zadebiutować w sieci pod szyldem „NX” i być skierowany przede wszystkim do geeków – w jego skład wejdą choćby filmy i seriale superbohaterskie czy anime. W zapowiadającym go wideo możemy zobaczyć kilka najważniejszych produkcji, które zadebiutują w ofercie platformy w najbliższym czasie; nie znajdują się wśród nich The Defenders:

Co więcej, Netflix postanowił zmienić nazwę facebookowego profilu serialu – teraz możemy go odnaleźć na portalu właśnie pod szyldem „NX”.

NX
fot. Facebook/comicbook.com

-
-

Przypomnijmy, że w trakcie pierwszego miesiąca obecności w platformie serial The Defenders przyciągnął przed ekrany jedynie 17% widowni, która w analogicznym okresie obejrzała 2. sezon produkcji Daredevil.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Netflix

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.