Netflix wyraźnie sugeruje, że 2. sezon The Defenders nie powstanie

Netflix dał fanom wyraźny sygnał, że 2. sezon serialu Marvel's The Defenders najprawdopodobniej nie powstanie.

Netflix dał fanom wyraźny sygnał, że 2. sezon serialu Marvel's The Defenders najprawdopodobniej nie powstanie.

Piotr Piskozub

Piotr Piskozub

Od dłuższego czasu zastanawialiśmy się, czy Netflix da zielone światło na powstanie 2. sezonu serialu The Defenders. Głos w tej sprawie zabierali zarówno twórcy, jak i członkowie obsady - w ich wypowiedziach nie słychać było jednak choćby nuty optymizmu w tej materii. Wygląda na to, że włodarze platformy na dobre wstrzymali prace nad rozwijaniem produkcji.

Wczoraj Netfix ogłosił powstanie nowej marki w swoim obrębie. Projekt ma zadebiutować w sieci pod szyldem "NX" i być skierowany przede wszystkim do geeków - w jego skład wejdą choćby filmy i seriale superbohaterskie czy anime. W zapowiadającym go wideo możemy zobaczyć kilka najważniejszych produkcji, które zadebiutują w ofercie platformy w najbliższym czasie; nie znajdują się wśród nich The Defenders:

Co więcej, Netflix postanowił zmienić nazwę facebookowego profilu serialu - teraz możemy go odnaleźć na portalu właśnie pod szyldem "NX".

NX
fot. Facebook/comicbook.com

Przypomnijmy, że w trakcie pierwszego miesiąca obecności w platformie serial The Defenders przyciągnął przed ekrany jedynie 17% widowni, która w analogicznym okresie obejrzała 2. sezon produkcji Daredevil.

Źródło: comicbook.com / zdjęcie główne: Netflix

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV