Netflix: wzrost cen abonamentu również w Polsce? Jest oświadczenie

Podwyżki cen Netflixa przed nami? Nastroje widzów uspokaja biuro prasowe Netflix: wzrost cen w USA nie przełoży się na podwyżkę abonamentu w Polsce.

Podwyżki cen Netflixa przed nami? Nastroje widzów uspokaja biuro prasowe Netflix: wzrost cen w USA nie przełoży się na podwyżkę abonamentu w Polsce.

Emil Borzechowski

Emil Borzechowski

Tagi:  netflix 

Informacja Netflix: wzrost cen abonamentu w USA i innych krajach obiegła Internet i spowodowała niepokój wśród widzów europejskich, którzy zaczęli zadawać pytania o nowe ceny abonamentu m.in. w Polsce.

Na pierwszy rzut oka zmiany wysokości abonamentu mogą wydawać się kosmetyczna - 1 dolar w przypadku planu standard i 2 dolary dla pakietów Standardowego i Premium. Jednak jeśli spojrzymy na procentowy wzrost cen, okaże się, że to najwyższe podwyżki w historii firmy.

Czy ceny abonamentu w Polsce również wzrosną? Biuro prasowe Netflixa postanowiło odnieść się do tych spekulacji i uspokoić polskich użytkowników:

Koszt subskrypcji Netflix jest indywidualnie ustalany dla każdego kraju. Wzrost cen w Stanach Zjednoczonych nie oznacza zmiany cen w Polsce.

Wszystko wskazuje na to, że podwyżki dla krajów rozliczających się w dolarach nie będą miały bezpośredniego wpływu na ceny subskrypcji w Polsce. Oczywiście nie można wykluczyć, że w przyszłości Netflix zrewiduje swoją politykę cenową w Europie, na razie jednak takie zmiany nam nie grożą.

Źródło: Informacja prasowa

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV