Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Netflix: wzrost cen abonamentu również w Polsce? Jest oświadczenie

Podwyżki cen Netflixa przed nami? Nastroje widzów uspokaja biuro prasowe Netflix: wzrost cen w USA nie przełoży się na podwyżkę abonamentu w Polsce.

Informacja Netflix: wzrost cen abonamentu w USA i innych krajach obiegła Internet i spowodowała niepokój wśród widzów europejskich, którzy zaczęli zadawać pytania o nowe ceny abonamentu m.in. w Polsce.

Na pierwszy rzut oka zmiany wysokości abonamentu mogą wydawać się kosmetyczna – 1 dolar w przypadku planu standard i 2 dolary dla pakietów Standardowego i Premium. Jednak jeśli spojrzymy na procentowy wzrost cen, okaże się, że to najwyższe podwyżki w historii firmy.

Czy ceny abonamentu w Polsce również wzrosną? Biuro prasowe Netflixa postanowiło odnieść się do tych spekulacji i uspokoić polskich użytkowników:

Koszt subskrypcji Netflix jest indywidualnie ustalany dla każdego kraju. Wzrost cen w Stanach Zjednoczonych nie oznacza zmiany cen w Polsce.

-
-

Wszystko wskazuje na to, że podwyżki dla krajów rozliczających się w dolarach nie będą miały bezpośredniego wpływu na ceny subskrypcji w Polsce. Oczywiście nie można wykluczyć, że w przyszłości Netflix zrewiduje swoją politykę cenową w Europie, na razie jednak takie zmiany nam nie grożą.

Źródło: Informacja prasowa

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Wiktor Fisz
-

Pokonał mumię, zniknął i wraca jako…

Kiedyś młody bóg – adonis rozkochujący kobiety jednym spojrzeniem. Dzisiaj wykonawca charakterystyczny, zaskakujący widzów i…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów atrakcyjny marzec. Nowe seriale i filmy na marzec 2019 to…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.