Przeczytaj w weekend

Neymar wybrał grę w Call of Duty zamiast gali Złotej Piłki

Brazylijski piłkarz, występujący obecnie w klubie Paris Saint-Germain, nie pojawił się na prestiżowej imprezie.

Brazylijski piłkarz, występujący obecnie w klubie Paris Saint-Germain, nie pojawił się na prestiżowej imprezie.

W poniedziałek odbyła się gala organizowana przez magazyn France Football, w trakcie której przyznawana jest Złota Piłka dla najlepszego zawodnika danego roku. Tym razem otrzymał ją chorwacki zawodnik - Luka Modric. Wielkim nieobecnym na gali był zaś Neymar, który postanowił spędzić ten dzień w inny sposób, a konkretnie... grając i streamując Call of Duty: Black Ops 4.

Sytuacja jest jeszcze ciekawsza ze względu na to, że Neymar nie musiał podróżować zbyt daleko, bo gala odbywała się w Paryżu, a tam właśnie mieszka zawodnik Paris Saint-Germain. Skąd więc taka decyzja? Trudno powiedzieć - możliwe, że Neymar postanowił zbojkotować galę ze względu na swoją niezbyt korzystną pozycję w plebiscycie - znalazł się on tam dopiero na 12 miejscu, co jest spadkiem aż o 9 miejsc względem poprzedniego roku.

Źródło: kotaku.com / fot. Activision

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV