Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Nie odpuszczaj: już wkrótce nowy thriller Harlana Cobena w Polsce

Harlan Coben powraca z nową powieścią. Przeczytajcie o szczegółach thrillera Nie odpuszczaj - premiera już w październiku.

Harlan Coben powraca z nową powieścią. Przeczytajcie o szczegółach thrillera Nie odpuszczaj - premiera już w październiku.

Harlan Coben to jeden z najbardziej cenionych twórców thrillerów i kryminałów, był pomysłodawcą seriali Link not found i Safe, a Netflix planuje ekranizacje kilkunastu jego powieści.

Wydawnictwo Albatros planuje w najbliższym czasie wydać kolejną książkę Harlana Cobena. Będzie to Nie odpuszczaj - historia, która zaczyna się od wydarzeń w małym miasteczku podczas jednej nocy, których konsekwencje będą ciągnęły się długo. W powieści czytelnicy znajdą charakterystyczne da twórczości Cobena elementy: fałszywe tożsamości, mroczne rodzinne sekrety i tajemnicze spiski.

Oto projekty okładek, a także opis Nie odpuszczaj:

Przed laty, jeszcze w szkole średniej, detektyw Napoleon „Nap” Dumas stracił brata. Leo i jego dziewczyna Diana zostali znalezieni martwi na torach kolejowych. W tym samym czasie zniknęła bez śladu również Maura, którą Nap uważał za miłość swojego życia.
Kiedy po latach od zaginięcia Maury śledczy znajdują jej odciski palców w samochodzie należącym do podejrzanego o morderstwo, Nap rozpoczyna gorączkowe śledztwo. Zamiast odpowiedzi natrafia jednak na kolejne niewiadome. Okazuje się, że nie wiedział nic ani o kobiecie, którą kochał, ani o przyjaciołach z dzieciństwa, ani o opuszczonej bazie wojskowej, w pobliżu której dorastał, a przede wszystkim – nie wiedział nic o Leo i Dianie, których śmierć jest o wiele bardziej mroczna i przerażająca, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Nie odpuszczaj ukaże się w miękkiej i twardej oprawie, a także jako ebook oraz audiobook. Polska premiera książki Harlana Cobena została zaplanowana na 3 października.

Źródło: Albatros / fot. Albatros

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV