Nie odpuszczaj: już wkrótce nowy thriller Harlana Cobena w Polsce

Harlan Coben powraca z nową powieścią. Przeczytajcie o szczegółach thrillera Nie odpuszczaj - premiera już w październiku.

Harlan Coben powraca z nową powieścią. Przeczytajcie o szczegółach thrillera Nie odpuszczaj - premiera już w październiku.

Tymoteusz Wronka

Tymoteusz Wronka

Harlan Coben to jeden z najbardziej cenionych twórców thrillerów i kryminałów, był pomysłodawcą seriali Link not found i Safe, a Netflix planuje ekranizacje kilkunastu jego powieści.

Wydawnictwo Albatros planuje w najbliższym czasie wydać kolejną książkę Harlana Cobena. Będzie to Don't Let Go - historia, która zaczyna się od wydarzeń w małym miasteczku podczas jednej nocy, których konsekwencje będą ciągnęły się długo. W powieści czytelnicy znajdą charakterystyczne da twórczości Cobena elementy: fałszywe tożsamości, mroczne rodzinne sekrety i tajemnicze spiski.

Oto projekty okładek, a także opis Nie odpuszczaj:

Przed laty, jeszcze w szkole średniej, detektyw Napoleon „Nap” Dumas stracił brata. Leo i jego dziewczyna Diana zostali znalezieni martwi na torach kolejowych. W tym samym czasie zniknęła bez śladu również Maura, którą Nap uważał za miłość swojego życia.
Kiedy po latach od zaginięcia Maury śledczy znajdują jej odciski palców w samochodzie należącym do podejrzanego o morderstwo, Nap rozpoczyna gorączkowe śledztwo. Zamiast odpowiedzi natrafia jednak na kolejne niewiadome. Okazuje się, że nie wiedział nic ani o kobiecie, którą kochał, ani o przyjaciołach z dzieciństwa, ani o opuszczonej bazie wojskowej, w pobliżu której dorastał, a przede wszystkim – nie wiedział nic o Leo i Dianie, których śmierć jest o wiele bardziej mroczna i przerażająca, niż kiedykolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Nie odpuszczaj ukaże się w miękkiej i twardej oprawie, a także jako ebook oraz audiobook. Polska premiera książki Harlana Cobena została zaplanowana na 3 października.

Źródło: Albatros / fot. Albatros

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV