Nie tylko Borderlands 3. Gearbox szykuje również zapowiedź innej gry

Pod koniec marca możemy spodziewać się nie tylko zapowiedzi Borderlands 3, ale i zupełnie nowej produkcji.

Pod koniec marca możemy spodziewać się nie tylko zapowiedzi Borderlands 3, ale i zupełnie nowej produkcji.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Gearbox Software ujawniło, że na targach PAX East zapowiedzą nową produkcję - styl grafiki wskazuje na to, że będzie to Borderlands 3, wyczekiwana przez fanów kontynuacja popularnej serii. Wygląda jednak na to, że deweloperzy szykują więcej niespodzianek. Kolejny Tweet zdradza, że pod koniec marca doczekamy się jeszcze jednego ogłoszenia nowej gry.

Ponownie opublikowano bardzo tajemniczy wpis, z którego wprost wynika, że twórcy ujawniają nowy projekt. Wiadomości tej towarzyszy również zrzut ekranu przedstawiający prawdopodobnie robota. Co ciekawe, również odpowiedzi Gearbox Software na Twitterze do tego wpisu to przede wszystkim gify z robotami - niewykluczone więc, że będzie to motyw przewodni gry.

Gearbox Software - zapowiedź gry
fot. Twitter

Źródło: twitter.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV