Przeczytaj w weekend

Borderlands – gracze Steam mszczą się za politykę wydawcy

Pecetowi gracze nie potrafią pogodzić się z tym, że Epic Game Store przejął kolejną grę na wyłączność i bombardują negatywnymi ocenami grę Borderlands: GOTY.

Pecetowi gracze nie potrafią pogodzić się z tym, że Epic Game Store przejął kolejną grę na wyłączność i bombardują negatywnymi ocenami grę Borderlands: GOTY.

Michał Czubak

Michał Czubak

Wiadomość dotycząca półrocznej wyłączności gry Borderlands 3 dla Epic Games Store rozwścieczyła graczy pecetowych, użytkowników platformy Steam. Nie mogąc poradzić sobie z frustracją postanowili oni wyżyć się na innej grze Gearbox Software, a konkretnie na odsłonie Borderlands, która kilka dni temu zadebiutowała w odświeżonej wersji.

Począwszy do 3 kwietnia na karcie produktu na platformie Steam pojawiły się setki negatywnych recenzji gry. Jeśli spojrzymy na daty, to wygląda to następująco: 3 kwietnia - 181 negatywnych opinii, 4 kwietnia - 184 negatywy, dziś -  47 negatywnych recenzji (i liczba ta stale rośnie). Próżno jednak szukać tam rzeczowych i merytorycznych ocen, a w większości jest to fala hejtu z powodu wyłączności gry Borderlands 3.

To nie pierwszy raz, kiedy gracze Steam pokazują, co myślą na temat polityki sklepu Epic Games. Wcześniej podobnie zachowywali się przy okazji premiery gry Metro: Exodus. Wtedy również negatywne oceny wystawiali poprzednim częściom cyklu Metro.

Źródło: dualshockers.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV