Borderlands 3 zobaczymy pod koniec marca? Tajemnicza zapowiedź Gearbox Software

Gearbox Software zapowiada coś na 28 marca tego roku. Najprawdopodobniej chodzi właśnie o zapowiedź Borderlands 3.

Gearbox Software zapowiada coś na 28 marca tego roku. Najprawdopodobniej chodzi właśnie o zapowiedź Borderlands 3.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Ostatnia odsłona serii Borderlands, zatytułowana Borderlands: The Pre-Sequel, zadebiutowała w 2014 roku. Od tego czasu fani wyczekiwali jakichkolwiek informacji na temat kontynuacji. Wygląda na to, że już wkrótce dowiemy się czegoś więcej na ten temat.

Na oficjalnym profilu Gearbox Software na Twitterze opublikowano grafikę, który zapowiada jakieś wydarzenie 28 marca w Bostonie. To właśnie tego dnia rozpoczną się tam targi PAX East, wydające się idealną okazją do ujawnienia nowej produkcji. Również sam styl sugeruje ogłoszenie związane właśnie z serią Borderlands. W prawym górnym rogu można dostrzec napis "EXIT 3", co może odnosić się właśnie do trzeciej części cyklu.

Czy rzeczywiście tak będzie? Odpowiedź na to pytanie poznamy już pod koniec marca.

Borderlands 3 - zapowiedź?
fot. Twitter

Źródło: twitter.com / fot. 2K Games

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV