Przeczytaj w weekend

Nie żyje Brad Bufanda, aktor znany z serialu Weronika Mars

Brad Bufanda wcielał się w rolę Felixa Toombsa w dwóch pierwszych sezonach serialu Weronika Mars. Aktor popełnił samobójstwo w wieku 34 lat.

Brad Bufanda wcielał się w rolę Felixa Toombsa w dwóch pierwszych sezonach serialu Weronika Mars. Aktor popełnił samobójstwo w wieku 34 lat.

Michalina Reda

Michalina Reda

Nie żyje Brad Bufanda. Aktor był znany przede wszystkim z serialu Veronica Mars, gdzie w dwóch pierwszych sezonach wcielał się w postać Felixa Toombsa.

Bufanda rozpoczynał swoją karierę we wczesnej młodości - pojawiał się między innymi w produkcjach takich jak Roseanne, Emeril, czy Malcolm in the Middle. Później wystąpił również w serialu C.S.I.: Miami oraz filmie A Cinderella Story. Poza Weroniką Mars, do produkcji z jego regularnym udziałem należał również serial Co-Ed Confidential, gdzie grał rolę Larry'ego.

Aktor po raz ostatni pojawił się na ekranie w roku 2012, jednak ostatnimi czasy pracował nad dwoma kolejnymi filmami - Garlic & Gunpowder oraz Stan the Man. Kirsten Solem, menadżerka aktora, wydała oficjalne oświadczenie:

Jesteśmy zdruzgotani, Brad był wspaniałym i zdolnym młodym człowiekiem. Chciał wskrzesić swoją karierę, właśnie zakończył dwa filmy i czujemy się zszokowani jego nagłym odejściem. Rodzina aktora prosi o prywatność w tym trudnym czasie.

Policja wskazuje, że przyczyną śmierci Bufandy było samobójstwo na skutek skoku z wysokiego budynku. Aktor miał 34 lata.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV