Repertuar kin Nowość Program TV

Nieśmiertelny – reboot może być serialem. Współtwórca Johna Wicka komentuje

Chad Stahelski, współtwórca serii John Wick w nowym wywiadzie zdradził postęp prac nad rebootem serii Nieśmiertelny, który ma wyreżyserować. Wygląda na to, że jest szansa na serial.

Nieśmiertelny ma dostać reboot. Wiemy od jakiegoś czasu, że ma zająć się nim Chad Stahelski, czyli współtwórca postaci Johna Wicka i reżyser nadchodzącego filmu John Wick 3.

W nowym wywiadzie wyjaśnia, że nadal nad tym pracują. Starają się wymyślić najlepszy sposób na to, jak podejść do reboota tej serii, bo nie chcą tego spaprać. Tłumaczy, że nie chcą wszystkiego wepchnąć w film trwający niecałe dwie godziny. Chcą, aby ten projekt miał czas na rozwój, na wprowadzenie widza do mitologii tego świata, postaci i zbudowaniu fabuły tak, by jednak była opcja na ewentualny sequel, bo przyznaje, że w temacie „może być tylko jeden” łatwo dojść do tego, że zabiją wszystkich w pierwszej części.

Dlatego przyznaje, że bardziej myślą o serialu. Wie, że Nieśmiertelny miał serial w latach 90. i jego zdaniem nie przetrwał on próby czasu, ale czuje w tym potencjał.

– Nie chcemy zrobić tylko walki jeden na jednego w Nowym Jorku, która zakończy się obcięciem głowy i na tym koniec. Chcemy, by powstał z tego bardziej serial – w dłuższej lub krótszej formie – która poruszy mitologię świata w najlepszy sposób. Darzę ten projekt wielką, olbrzymią miłością i szacunkiem, więc dlatego staramy się znaleźć najlepszych sposób, by dać fanom to, czego oczekują – tłumaczy.

Stahelski podkreśla, że chcą opowiedzieć kompletną historię o nieśmiertelnych. Zależy mu też na tym, by sceny walk były na najwyższym poziomie, a jeśli ktoś oglądał serię John Wick, wie, do czego zdolny jest reżyser i jego ekipa kaskaderów z 87 Eleven. Do tego chwali zmiany w telewizji, która pod kątem realizacji scen akcji przebija kino (podaje przykład Gry o tron). Do tego jego zdaniem Netflix i inni dają więcej swobody, a reżyser nie jest tłamszony przez oczekiwania związane z otwarciem w box office. Dlatego zależy mu na tym, by sprawdzić różne opcje dla Nieśmiertelnego i niekoniecznie musi być to kino.

-
-

Na razie projekt nie ma daty premiery.

Źródło: collider.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

 

 

Najlepsze z 24h

Dawid Muszyński
-

Kobiety mafii 2 – recenzja filmu

Jak zapowiedział, tak zrobił. Patryk Vega wraca do nas z kolejną odsłoną opowieści o kobietach…

Ocena recenzenta:
6
Michalina Reda
-

Kapitan Marvel – są pierwsze reakcje.…

Kapitan Marvel zadebiutuje za kilka tygodni, a pierwsze opinie są już dostępne w mediach społecznościowych.…

Norbert Zaskórski
-

Cosplayerka robi swoje stroje z jedzenia.…

Pewna cosplayerka tworzy świetne stroje różnych bohaterów i bohaterek z jedzenia.

Wiktor Fisz
-

Najbardziej niezwykłe filmy i seriale o…

Widzieliście już pierwszy odcinek Doom Patrol? Cóż za piękna superbohaterska dekonstrukcja. Swoją drogą, ostatnimi czasy…

Piotr Piskozub
-

Oto zdjęcie, dzięki któremu Gal Gadot…

Zack Snyder i Gal Gadot rzucili nowe światło na to, w jaki sposób aktorka otrzymała…

Michalina Reda
-

Aladyn spotyka Dżasminę. Nowe zdjęcie z…

Aladyn to aktorska wersja znanej animacji Disneya, która zadebiutuje jeszcze w tym roku. Zobaczcie nowe…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.