Nintendo Switch: aktualizacja 8.0.0 umożliwia sortowanie biblioteki gier

Aktualizacja 8.0.0 wprowadziła kilka nowych funkcji, chociaż nie są to rzeczy, których posiadacze Nintendo Switch wyczekują.

Aktualizacja 8.0.0 wprowadziła kilka nowych funkcji, chociaż nie są to rzeczy, których posiadacze Nintendo Switch wyczekują.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Nintendo Switch doczekało się kolejnej "dużej" aktualizacji. Wprowadza ona kilka interesujących funkcji, chociaż nadal nie są to rzeczy, na które użytkownicy czekają już od dawna. Nadal nie doczekaliśmy się kolejnych aplikacji do obsługi mediów i VOD (jedyną dostępną w Europie jest YouTube), ani nawet opcji zarządzania biblioteką gier przez tworzenie folderów.

Pewnym półśrodkiem, który wprowadzono w aktualizacji 8.0.0 jest możliwość sortowania posiadanych gier i aplikacji przy pomocy czterech kryteriów - czasu gry, czasu ostatniego uruchomienia, tytułu i wydawcy. Rozwinięto również możliwość przeniesienia zapisów z gier na inną konsolę, ale nadal wiąże się to z usunięciem danych z jednego urządzenia. Nie zabrakło też pomniejszych zmian, takich jak możliwości powiększenia elementów widocznych na ekranie, a także nowych ikon z gier Yoshi's Crafted World i Splatoon 2.

Z pełną listą zmian możecie zapoznać się na oficjalnej stronie Nintendo.

Źródło: en-americas-support.nintendo.com / fot. Nintendo

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV