Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Nintendo Switch: aktualizacja 8.0.0 umożliwia sortowanie biblioteki gier

Aktualizacja 8.0.0 wprowadziła kilka nowych funkcji, chociaż nie są to rzeczy, których posiadacze Nintendo Switch wyczekują.

Aktualizacja 8.0.0 wprowadziła kilka nowych funkcji, chociaż nie są to rzeczy, których posiadacze Nintendo Switch wyczekują.

Paweł Krzystyniak

Paweł Krzystyniak

Nintendo Switch doczekało się kolejnej "dużej" aktualizacji. Wprowadza ona kilka interesujących funkcji, chociaż nadal nie są to rzeczy, na które użytkownicy czekają już od dawna. Nadal nie doczekaliśmy się kolejnych aplikacji do obsługi mediów i VOD (jedyną dostępną w Europie jest YouTube), ani nawet opcji zarządzania biblioteką gier przez tworzenie folderów.

Pewnym półśrodkiem, który wprowadzono w aktualizacji 8.0.0 jest możliwość sortowania posiadanych gier i aplikacji przy pomocy czterech kryteriów - czasu gry, czasu ostatniego uruchomienia, tytułu i wydawcy. Rozwinięto również możliwość przeniesienia zapisów z gier na inną konsolę, ale nadal wiąże się to z usunięciem danych z jednego urządzenia. Nie zabrakło też pomniejszych zmian, takich jak możliwości powiększenia elementów widocznych na ekranie, a także nowych ikon z gier Yoshi’s Crafted World i Splatoon 2.

Z pełną listą zmian możecie zapoznać się na oficjalnej stronie Nintendo.

Źródło: en-americas-support.nintendo.com / fot. Nintendo

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James McAvoy

James McAvoy

ur. 1979, kończy 40 lat

Tomasz Kot

Tomasz Kot

ur. 1977, kończy 42 lat

Gugu Mbatha-Raw

Gugu Mbatha-Raw

ur. 1983, kończy 36 lat

Toby Stephens

Toby Stephens

ur. 1969, kończy 50 lat

Robbie Amell

Robbie Amell

ur. 1988, kończy 31 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV