Przeczytaj w weekend

Noah po prostu jest: premiera zabawnej powieści młodzieżowej

Noah po prostu jest to humorystyczna powieść młodzieżowa, ale jednocześnie niepozbawiona poważniejszych tematów.

Noah po prostu jest to humorystyczna powieść młodzieżowa, ale jednocześnie niepozbawiona poważniejszych tematów.

Noah Can’t Even autorstwa Simon James Green to zabawna powieść dla nastolatków, pozwalająca im westchnąć z ulgą i przychylniej spojrzeć na swoje własne perypetie. Czasem przypomina śmiech przez łzy, jednak z potencjałem na katharsis. W książce poruszona jest też tematyka tożsamości płciowej i kwestii związanych z definiowaniem własnego ja.

W oryginale ukazała się już kontynuacja losów Noah, zatytułowana Noah Could Never.

Książka Noah po prostu jest ukazała się nakładem wydawnictwa Zielona Sowa, liczy 384 strony i kosztuje 34,90 zł.

Noah po prostu jest - okładka
Źródło: Zielona Sowa

Biedny Noah! Jego ojciec zniknął wiele lat temu, matka występuje na scenie jako imitatorka Beyonce wprawiając go w zażenowanie, a jego ukochana babcia nie jest już sobą. Ma tylko jednego przyjaciela, Harry'ego, a szkoła to... no cóż, szkoła to czyste piekło. Dlaczego Noah nie może być normalny, jak wszyscy w szkole? Może gdyby nawiązał z kimś romantyczny związek – na przykład z Sophie, która jest idealna i cudowna - byłby kimś? Ale plany Noah biorą w łeb, gdy podczas jednej z imprez całuje się z Harrym. No cóż... każdemu może się zdarzyć, ale czy to oznacza, że Noah jest gejem? A może to był zwykły przyjacielski pocałunek? W sumie, to przede wszystkim Harry całował Noah, a nie Noah Harrego, więc się nie liczy, prawda?
Przezabawna powieść o trudach nastoletniego życia i poszukiwania siebie. Pełna czarnego humoru, sarkazmu i nawiązań do internetowych memów.

Źródło: Zielona Sowa / fot. Zielona Sowa

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV