Nowa Jessica Jones i Bękarty z Południa: zobacz plansze z komiksów

Jeszcze w grudniu ukażą się dwa komiksy nakładem Mucha Comics. Będzie to nowe otwarcie przygód Jessiki Jones oraz kolejna odsłona Bękartów z Południa.

Jeszcze w grudniu ukażą się dwa komiksy nakładem Mucha Comics. Będzie to nowe otwarcie przygód Jessiki Jones oraz kolejna odsłona Bękartów z Południa.

Tuż przed Świętami Mucha Comics wyda jeszcze dwa komiksy. W pierwszym z nich duet Brian Michael BendisMichael Gaydos powróci do snucia opowieści o Jessice Jones. W pierwszym tomie tej serii zatytułowanym Jessica Jones: Wyzwolona. Tom 1 bohaterka otwiera na nowo swoje biuro detektywistyczne i natrafia na trop nowego, ukrytego zła.

Drugą pozycją jest już czwarty tom Bękartów z Południa ze scenariuszem Jason Aaron. W Bękarty z południa, tom 4: Motywacja trener Boss, w świetle ostatnich problemów, musi rozpocząć nowy rozdział swego przestępczego życia, a sytuację komplikuje fakt, że w mieście pojawia się Roberta Tubb, córka zamordowanej w pierwszym tomie postaci.

Oba komiksy ukażą się 15 grudnia. Oto okładki, okładki oryginalnych zeszytów oraz przykładowe plansze:

Źródło: Mucha Comics / fot. Mucha Comics

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

 

Advertisement
 

Advertisement

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

James Franco

James Franco

ur. 1978, kończy 41 lat

Ashley Judd

Ashley Judd

ur. 1968, kończy 51 lat

Hayden Christensen

Hayden Christensen

ur. 1981, kończy 38 lat

Tim Curry

Tim Curry

ur. 1946, kończy 73 lat

Jennifer Taylor (XVI)

Jennifer Taylor (XVI)

ur. 1972, kończy 47 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV