Nowa komedia Netflixa. Zwiastun serialu Friends from College

Friends from College to serial komediowy stworzony przez Nicholasa Stollera. Premiera w lipcu.

Friends from College to serial komediowy stworzony przez Nicholasa Stollera. Premiera w lipcu.

Adam Siennica

Adam Siennica

Serial Friends from College opowiada o grupie przyjaciół z Harvardu. Ethan (Keegan-Michael Key), Lisa (Cobie Smulders), Sam (Annie Parisse), Nick (Nat Faxon), Max (Fred Savage) i Marianne (Jae Suh Park), którzy zbliżają się do 40. urodzin. Serial ma być komediową analizą starych przyjaźni, byłych romantycznych związków oraz szukania równowagi pomiędzy dorosłością, a nostalgią za przeszłością.

Czytaj także: Netflix robi Wiedźmina

Nicholas Stoller, twórca takich filmów jak NeighborsForgetting Sarah Marshall czy Get Him to the Greek, wyreżyserował wszystkie 8 odcinków. Francesca Delblanco jest scenarzystką.

Premiera na całym świecie w platformie Netflix odbędzie się 14 lipca.

Friends from College - zdjęcie z serialu Netflixa
fot. Netflix

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV