Nowe Czarodziejki i Roswell – The CW zamawia pełne sezony rebootów

Stacja The CW zamawia nowe seriale - pełnych sezonów doczekają się między innymi Czarodziejki oraz Roswell, które są rebootami produkcji sprzed lat.

Stacja The CW zamawia nowe seriale - pełnych sezonów doczekają się między innymi Czarodziejki oraz Roswell, które są rebootami produkcji sprzed lat.

Michalina Reda

Michalina Reda

Nowe Charmed to reboot serialu z lat 90. Akcja rozgrywa się współcześnie i skupia na trzech siostrach mieszkających w miasteczku uniwersyteckim. Bohaterkami są Macy (dowcipna i inteligentna kobieta około trzydziestki, której umiejętnością jest telekineza), Mel (zagorzała feministka, która jest w związku z kobietą, detektyw Soo-Jin i która potrafi zatrzymywać czas) oraz Madison (osiemnastoletnia siostra Mel, która pragnie dopasować się do rówieśników. Jej umiejętnością jest słyszenie cudzych myśli).

Produkcja jest zapowiadana jako szalona, zabawna i feministyczna. Po zrealizowanym odcinku pilotowym, stacja The CW decyduje się zamówić cały sezon. Za sterami produkcji stoją Jennie Urman, Jessica O'Toole i Amy Rardin.

To jednak nie koniec nowych rebootów The CW - stacja zamówiła również pełny sezon serialu Roswell, który będzie nową wersją Roswell. Główną bohaterką jest córka niezarejestrowanych imigrantów, która wraca do rodzinnego miasteczka Roswell. Tam odkrywa przerażającą prawdę o swojej licealnej miłości – mężczyzna, który teraz pracuje jako policjant, jest tak naprawdę ukrywającym się przybyszem z kosmosu. Dziewczyna postanawia, że nie wyda jego tajemnicy i pomaga mu odkryć własną przeszłość.

W roli głównej wystąpi Jeanine Mason, a scenarzystką nowego serialu jest Carina Adly MacKenzie.

Szczegóły premier nie są jeszcze znane.

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

naEKRANIE Poleca

Dzisiaj urodziny obchodzą

D.J. Cotrona

D.J. Cotrona

ur. 1980, kończy 39 lat

Joan Collins

Joan Collins

ur. 1933, kończy 86 lat

Melissa McBride

Melissa McBride

ur. 1965, kończy 54 lat

Ryan Coogler

Ryan Coogler

ur. 1986, kończy 33 lat

Lea DeLaria

Lea DeLaria

ur. 1958, kończy 61 lat

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV