Repertuar kin Nowość Program TV

Nowe oświadczenie Morgana Freemana. Aktor jest zdruzgotany

Oskarżony o molestowanie Morgan Freeman wydał kolejne oświadczenie, w którym tłumaczy, że nigdy nie molestował kobiet.

Przedwczoraj świat obiegła głośna wiadomość, że Morgan Freeman został oskarżony o molestowanie przez osiem kobiet. Były to koleżanki lub asystentki z planu, które utrzymują, że aktor komentował je w niekulturalny i wulgarny sposób, a także pozwalał sobie na obmacywanie bez ich zgody. Aktor skomentował poprzednie doniesienia przeprosinami kierowanymi do wszystkich, którzy mogli poczuć się nieswojo (tutaj). Teraz ponownie zabiera głos, wydając nowe oświadczenie mediom:

Jestem zdruzgotany, że 80 lat mojego życia stanęło pod znakiem zapytania tak po prostu, w mgnieniu oka, za sprawą czwartkowych doniesień. Wszystkie ofiary napaści i nękania zasługują na to, by być usłyszane. A my musimy ich słuchać. Ale to nie jest w porządku, gdy utożsamia się przerażające przypadki ataków na tle seksualnych z niewłaściwymi żartami czy humorem. Przyznaję, że jestem kimś, kto ma potrzebę, by kobiety i mężczyźni w jego otoczeniu czuli się luźno i swobodnie. Dlatego też często próbuję komplementować osoby wokół mnie i żartować wraz z nimi, w – jak mi się wydawało – beztroski i pełen humoru sposób. Najwyraźniej nie zawsze udawało mi się to tak jak planowałem. I dlatego przeprosiłem w czwartek i będę dalej przepraszał wszystkich, których mogło to zdenerwować – nie robiłem tego umyślnie. Chcę też postawić sprawę jasno – nie tworzyłem toksycznego i niebezpiecznego środowiska pracy. Nie proponowałem zatrudnienia czy awansu w zamian za seks. Jakiekolwiek sugestie, że tak było, są kompletnie nieprawdziwe.

-
-

W chwili obecnej sprawa jest w toku, a doniesienia kobiet poddaje się dokładnej analizie. Będziemy informować o szczegółach.

 

Źródło: deadline.com / zdjęcie główne: materiały prasowe

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.