Przeczytaj w weekend

Morgan Freeman

Morgan Freeman
 • Miejsce urodzenia:

  Memphis, Tennessee, USA
 • Narodowość:

  Amerykanin
 • Wzrost:

  189 cm
 • Zawód:

  Aktor
 • Stan cywilny:

  Rozwiedziony
 • Bio:

  Morgan Freeman uczęszczał do Street High School, którą ukończył w 1995 roku. Odrzucił propozycje stypendium w Jackson State University, by objąć posadę mechanika w United States Air Force. Jako aktor debiutował w 1964 roku małą rolą w filmie pt.: Lombardzista. W 2005 roku został nagrodzony Oscarem za kreację Eddie'ego Scrap-Iron Duprisa w obrazie pt.: Million Dollar Baby.

W obsadzie (1)

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV