Przeczytaj w weekend
 

Advertisement  

 

Advertisement  

Nowe zdjęcia i zwiastun horroru Wish Upon

W sieci pojawił się zwiastun Wish Upon - nowego horroru twórców Annabelle. Tym razem nośnikiem zła jest mroczna pozytywka.

W sieci pojawił się zwiastun Wish Upon - nowego horroru twórców Annabelle. Tym razem nośnikiem zła jest mroczna pozytywka.

Michalina Reda

Michalina Reda

Reżyserem nadchodzącego horroru Wish Upon jest John R. Leonetti, który ma w swoim dorobku między innymi Annabelle. Fabuła jego najnowszego filmu skupia się wokół tajemniczej pozytywki, która spełnia wszystkie życzenia nastolatki. Okazuje się, że przedmiot emanuje mroczną siłą, a dziewczyna i jej bliscy znajdują się nagle w śmiertelnym niebezpieczeństwie.

Zobaczcie nowy zwiastun produkcji:

Czytaj także: Zobacz pełny zwiastun 7. sezonu serialu Gra o tron

W obsadzie między innymi Joey King, Ryan Phillippe, Ki Hong Lee, Mitchell Slaggert, Shannon Purser, Sydney Park, Alice Lee, Kevin Hanchard i Sherilyn Fenn.

Film będzie miał swoją premierę 14 lipca.

Źródło: collider.com / zdjęcie główne: Broad Green Pictures

 

 

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

To okno zamknie się automatycznie za 60 sek. [X]
Advertisement
To okno zamknie się automatycznie za 10 sek. [X]
 

Advertisement
Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV