Nowe zdjęcia z American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace

W przyszłym roku zadebiutuje kolejna odsłona serialu American Crime Story, która skupi się na zabójstwie Versace'ego. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z produkcji.

W przyszłym roku zadebiutuje kolejna odsłona serialu American Crime Story, która skupi się na zabójstwie Versace'ego. W sieci pojawiły się nowe zdjęcia z produkcji.

The Assassination of Gianni Versace to podtytuł nowego sezonu serialu American Crime Story. Fabuła skupi się na zabójstwie Gianniego, brata Donatelli Versace, w którą wciela się Penélope Cruz. W ramach promocji, w sieci pojawiły się nowe zdjęcia promujące serial. Zobaczcie galerię:

Czytaj także: Luke Evans w nowym klipie z filmu Professor Marston & the Wonder Women

W obsadzie są również Darren Criss (Andrew Cunanan), Edgar Ramírez (Gianni Versace) oraz Ricky Martin (Antonio D’Amico).

Premiera w przyszłym roku.

Źródło: slashfilm.com / zdjęcie główne: FX

Co o tym sądzisz?

Z dniem 15.05.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV