Nowi aktorzy w drugim sezonie „Defiance”

Do obsady serialu SF Defiance dołączają William Atherton (Szklana pułapka) oraz Anna Hopkins.

Do obsady serialu SF Defiance dołączają William Atherton (Szklana pułapka) oraz Anna Hopkins.

Adam Siennica

Adam Siennica

Tagi:  casting 

Atheron wcieli się w Mercado, który należy do rządu Republiki Ziemi. Jest on zwierzchnikiem majora Pottingera. Opisywany jest jako bezwzględny, sarkastyczny lubiący dokonywać porównań do starej rzeczywistości przed przybyciem kosmitów. Ma mroczny sekret, który zaskoczy wszystkich. Aktor ostatnio występował w serialach Castle i The Glades.

Hopkins zagra Jessicę "Berlin" Rai, żołnierza i dokumentalistkę, która tworzy filmy propagandowe. Pokazują on okupację Defiance w pozytywnym świetle. Jej postać ma być częścią trójkąta miłosnego.

Gdy powrócimy do Defiance, Republika Ziemi kontroluje miasto, w którym mianuje własnego burmistrza. Nolan będzie próbować odszukać Irisę, Amanda podejmie się nietypowej dla siebie roli, a rodzina Tarrów będzie próbować utrzymać kontrolę nad kryminalnym imperium.

Premiera w czerwcu 2014 roku.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV