Nowy film Nolana - rozpoczęcie zdjęć, tytuł i nowe nazwiska w obsadzie

Warner Bros. ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące nowego filmu Christophera Nolana. Poznaliśmy tytuł produkcji.

Warner Bros. ujawnia pierwsze szczegóły dotyczące nowego filmu Christophera Nolana. Poznaliśmy tytuł produkcji.

Christopher Nolan jest jednym z najbardziej cenionych współczesnych reżyserów. Odpowiedzialny był m.in. za takie produkcje jak Interstellar, Incepcja, a ostatnią jego produkcją w kinach była nominowana do Oscara Dunkierka. Fani czekają na informacje o kolejnych projektach reżysera. Studio Warner Bros. ujawniło wreszcie tytuł produkcji.

Nowy film reżysera zatytułowany został Tenet. Fabuła wciąż owiana jest tajemnicą, a według nieoficjalnych pogłosek ma to być romantyczny thriller. Poinformowano także o kolejnych nazwiskach w obsadzie. Są to: Michael Caine, Kenneth Branagh, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson i Clémence Poésy. Wcześniej angaż do produkcji otrzymali Robert Pattinson, Elizabeth Debicki oraz John David Washington.

Warner Bros. ogłosiło także, że zdjęcia do filmu powstaną w siedmiu krajach i właśnie się rozpoczęły. Operatorem jest Hoyte van Hoytema (Interstellar, Dunkierka), zaś muzyką zajmie się Ludwig Göransson (Czarna Pantera). Odpowiedzialny za scenografię będzie Nathan Crowley, a kostiumami pokieruje Jeffrey Kurland.

Tenet pojawi się w kinach 17 lipca 2020 roku.

Źródło: deadline.com/zdjęcie główne: Warner Bros.

Co o tym sądzisz?

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV