Nowy zwiastun komedii 50 twarzy Blacka

50 twarzy Blacka to komedia będący parodią filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya i innych tegorocznych tytułów. Dziś zadebiutował zwiastun dla dorosłych.

50 twarzy Blacka to komedia będący parodią filmu Pięćdziesiąt twarzy Greya i innych tegorocznych tytułów. Dziś zadebiutował zwiastun dla dorosłych.

Adam Siennica

Adam Siennica

Milioner Christian Black jest zabójczo przystojny, niewyobrażalnie bogaty, tylko… kompletnie nie radzi sobie w łóżku. Kiedy w jego życiu pojawia się piękna i wścibska dziennikarka, kolejne pikantne sekrety milionera zaczynają wychodzić na światło dzienne. Czy uwikłana w coraz intymniejszą relację z Blackiem reporterka zdoła odkryć jego wszystkie, skrywane przed światem twarze? Zwiastun tylko dla dorosłych.

Fifty Shades of Black reżyseruje Michael Tiddes (A Haunted House) na podstawie scenariusza Marlona Wayansa i Ricka Alvareza. W głównych rolach, poza Wayansem, zobaczymy Jane Seymour, Kali Hawk, Mike'a Eppsa, Freda Willarda, Andrew Bachelora, Affiona Crocketta i Kate Miner. Premiera już 29 stycznia 2016 roku.

Banner - Star Wars

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: materiały prasowe

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV