Repertuar kin Nowość Program TV

O czym 3. sezon Stranger Things? Reżyser zdradza kilka szczegółów

Shawn Levy, reżyser odcinków serialu Stranger Things, podzielił się informacjami w sprawie zapowiedzianego 3. sezonu. Czego możemy się spodziewać?

Minionej jesieni zadebiutował długo oczekiwany 2. sezon serialu Stranger Things, który tylko podsycił oczekiwania fanów względem kolejnej odsłony. Twórcy produkcji od dawna podkreślają, że jest na co czekać – w planach są trzy lub cztery sezony, które dostarczą widzom kolejnej rozrywki w stylu lat 80. I choć do premiery kolejnej odsłony prawdopodobnie jeszcze daleko, reżyser Shawn Levy zdradza, czego możemy się po niej spodziewać.

To będzie ośmio lub dziewcięcioodcinkowy sezon. Ostateczna liczba odcinków będzie podyktowana tym, ile odkryjemy historii, które by nas ekscytowały. W chwili obecnej wiemy, co wydarzy się w 3. sezonie jeśli chodzi o wątki każdej postaci (…) Will będzie miał przerwę, nie przeciągniemy go przez piekło w trzecim sezonie z rzędu… Wciąż będzie musiał mierzyć się z pewnymi rzeczami, ale nie aż tak, jak do tej pory.

-
-

Levy został również zapytany o to, czy główny antagonista minionego sezonu, Shadow Monster, powróci by się zemścić. Jak pamiętamy, szeryf i Dustin mieli bliskie spotkanie z substancjami wydzielanymi przez potwora, co prowadzi do zastanowienia się czy to oni będą kolejnymi ofiarami. Jak mówi Levy:

Możecie to założyć. Ale prawdopodobnie okaże się, że jesteście w błędzie. Będziemy walczyć z siłami zła, które są zupełnie nowe.

Odnosząc się jeszcze do postaci Dustina, Levy zdradził, że w kolejnym sezonie relacja chłopaka z jego nowym przyjacielem zostanie rozwinięta. W ostatnich odcinkach Dustin nawiązał znajomość ze Stevem, z którym wspólnie polowali na potwory.

W drugim sezonie to wszystko wyszło uroczo, tym bardziej, że nikt się tego nie spodziewał. A teraz już się spodziewamy i bardzo chciałbym zobaczyć, jak oni się zżywają. Chciałbym, żeby ta relacja między nimi była bardzo braterska. Dustin nigdy takiej nie doświadczył, więc myślę, że Steve mógłby być dla niego taką osobą.

Prace nad przygotowaniem 3. sezonu trwają. W chwili obecnej nie ma jeszcze daty premiery.


Maski Antysmogowe Respro – oddychaj swobodnie!

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Netflix

Najlepsze z 24h

Paweł Krzystyniak
-

Zwiastuny do obejrzenia w ten weekend…

Przegapiliście nowe zwiastuny w tym tygodniu? Nic straconego. Specjalnie dla was zbieramy w jednym miejscu…

Michalina Reda
-

Złote Maliny 2019 – nagrody rozdane.…

Złote Maliny to antynagrody przyznawane najgorszym filmom roku. Właśnie poznaliśmy tegorocznych nagrodzonych - oto lista.

Michalina Reda
spoilery
-

Gwiezdne Wojny: część IX – zaskakująca…

Gwiezdne Wojny: część IX to film, który zadebiutuje jeszcze w tym roku. Do sieci trafiła…

Michalina Reda
-

Jackman ma rekord Guinnessa. Jest cięty…

Hugh Jackman trafił na listę rekordów Guinnessa, o czym informowaliśmy jakiś czas temu. Teraz na…

Michał Kujawiński
-

Powstaje film o Zenonie Martyniuku. Poznaliśmy…

Rozpoczęły się zdjęcia do biograficznego filmu o muzyku disco polo, Zenonie Martyniuku. Wiemy, kogo zobaczymy…

Michał Kujawiński
Plotka
-

Wiedźmin – Geralt zmierzy się z…

Wciąż czekamy na pierwsze oficjalne materiały z serialu Wiedźmin od Netflixa. Dostaliśmy jednak nowe informacje…

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.