Repertuar kin Nowość Program TV
 

O czym 3. sezon Stranger Things? Reżyser zdradza kilka szczegółów

Shawn Levy, reżyser odcinków serialu Stranger Things, podzielił się informacjami w sprawie zapowiedzianego 3. sezonu. Czego możemy się spodziewać?

Minionej jesieni zadebiutował długo oczekiwany 2. sezon serialu Stranger Things, który tylko podsycił oczekiwania fanów względem kolejnej odsłony. Twórcy produkcji od dawna podkreślają, że jest na co czekać – w planach są trzy lub cztery sezony, które dostarczą widzom kolejnej rozrywki w stylu lat 80. I choć do premiery kolejnej odsłony prawdopodobnie jeszcze daleko, reżyser Shawn Levy zdradza, czego możemy się po niej spodziewać.

To będzie ośmio lub dziewcięcioodcinkowy sezon. Ostateczna liczba odcinków będzie podyktowana tym, ile odkryjemy historii, które by nas ekscytowały. W chwili obecnej wiemy, co wydarzy się w 3. sezonie jeśli chodzi o wątki każdej postaci (…) Will będzie miał przerwę, nie przeciągniemy go przez piekło w trzecim sezonie z rzędu… Wciąż będzie musiał mierzyć się z pewnymi rzeczami, ale nie aż tak, jak do tej pory.

-
-

Levy został również zapytany o to, czy główny antagonista minionego sezonu, Shadow Monster, powróci by się zemścić. Jak pamiętamy, szeryf i Dustin mieli bliskie spotkanie z substancjami wydzielanymi przez potwora, co prowadzi do zastanowienia się czy to oni będą kolejnymi ofiarami. Jak mówi Levy:

Możecie to założyć. Ale prawdopodobnie okaże się, że jesteście w błędzie. Będziemy walczyć z siłami zła, które są zupełnie nowe.

Odnosząc się jeszcze do postaci Dustina, Levy zdradził, że w kolejnym sezonie relacja chłopaka z jego nowym przyjacielem zostanie rozwinięta. W ostatnich odcinkach Dustin nawiązał znajomość ze Stevem, z którym wspólnie polowali na potwory.

W drugim sezonie to wszystko wyszło uroczo, tym bardziej, że nikt się tego nie spodziewał. A teraz już się spodziewamy i bardzo chciałbym zobaczyć, jak oni się zżywają. Chciałbym, żeby ta relacja między nimi była bardzo braterska. Dustin nigdy takiej nie doświadczył, więc myślę, że Steve mógłby być dla niego taką osobą.

Prace nad przygotowaniem 3. sezonu trwają. W chwili obecnej nie ma jeszcze daty premiery.


Maski Antysmogowe Respro – oddychaj swobodnie!

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Netflix

Najlepsze z 24h

Michalina Reda
-

Jaka przyszłość Marvela po Avengers 4?…

Kevin Feige z Marvela został zapytany o to, jaka przyszłość czeka Marvela po filmie Avengers…

Adam Siennica
-

Oglądalność meczu Polska–Kolumbia, czyli po którym…

Jacy z nas są kibice czyli śledzimy oglądalność meczu Polska - Kolumbia minuta po minucie…

Michalina Reda
-

Kiedy pierwszy zwiastun Captain Marvel? Kevin…

Kevin Feige odniósł się do kwestii, jaka nurtuje fanów - kiedy zobaczymy pierwszy zwiastun przyszłorocznej…

Michalina Reda
spoilery
-

W filmie Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów…

Spostrzegawczy fani wzięli pod lupę jedną ze stopklatek z filmu Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów. Ich…

Michalina Reda
-

Nowości na lipiec 2018 w Netflix.…

Nadchodzi lipiec, a wraz z nim nowa lista filmów i seriali, które będą dostępne na…

Adam Siennica
-

Denzel Washington i jego krwawa wojna.…

Bez litości 2 to kontynuacja dobrze ocenianego filmu akcji w reżyserii Antoine'a Fuquy. Premiera w…

Co o tym sądzisz?