Repertuar kin Nowość Program TV

 

O czym 3. sezon Stranger Things? Reżyser zdradza kilka szczegółów

Shawn Levy, reżyser odcinków serialu Stranger Things, podzielił się informacjami w sprawie zapowiedzianego 3. sezonu. Czego możemy się spodziewać?

Minionej jesieni zadebiutował długo oczekiwany 2. sezon serialu Stranger Things, który tylko podsycił oczekiwania fanów względem kolejnej odsłony. Twórcy produkcji od dawna podkreślają, że jest na co czekać – w planach są trzy lub cztery sezony, które dostarczą widzom kolejnej rozrywki w stylu lat 80. I choć do premiery kolejnej odsłony prawdopodobnie jeszcze daleko, reżyser Shawn Levy zdradza, czego możemy się po niej spodziewać.

To będzie ośmio lub dziewcięcioodcinkowy sezon. Ostateczna liczba odcinków będzie podyktowana tym, ile odkryjemy historii, które by nas ekscytowały. W chwili obecnej wiemy, co wydarzy się w 3. sezonie jeśli chodzi o wątki każdej postaci (…) Will będzie miał przerwę, nie przeciągniemy go przez piekło w trzecim sezonie z rzędu… Wciąż będzie musiał mierzyć się z pewnymi rzeczami, ale nie aż tak, jak do tej pory.

-
-

Levy został również zapytany o to, czy główny antagonista minionego sezonu, Shadow Monster, powróci by się zemścić. Jak pamiętamy, szeryf i Dustin mieli bliskie spotkanie z substancjami wydzielanymi przez potwora, co prowadzi do zastanowienia się czy to oni będą kolejnymi ofiarami. Jak mówi Levy:

Możecie to założyć. Ale prawdopodobnie okaże się, że jesteście w błędzie. Będziemy walczyć z siłami zła, które są zupełnie nowe.

Odnosząc się jeszcze do postaci Dustina, Levy zdradził, że w kolejnym sezonie relacja chłopaka z jego nowym przyjacielem zostanie rozwinięta. W ostatnich odcinkach Dustin nawiązał znajomość ze Stevem, z którym wspólnie polowali na potwory.

W drugim sezonie to wszystko wyszło uroczo, tym bardziej, że nikt się tego nie spodziewał. A teraz już się spodziewamy i bardzo chciałbym zobaczyć, jak oni się zżywają. Chciałbym, żeby ta relacja między nimi była bardzo braterska. Dustin nigdy takiej nie doświadczył, więc myślę, że Steve mógłby być dla niego taką osobą.

Prace nad przygotowaniem 3. sezonu trwają. W chwili obecnej nie ma jeszcze daty premiery.


Maski Antysmogowe Respro – oddychaj swobodnie!

Źródło: heroichollywood.com / zdjęcie główne: Netflix
 

 

Najlepsze z 24h

Wiktor Fisz
-

Najlepsze pierwsze odcinki znanych seriali

Pilotowy odcinek serialu często nadaje ton całej produkcji, stając się najznamienitszym przykładem jej wielkości. Zdarza…

Paweł Krzystyniak
-

Gra Marvel’s Spider-Man mogła wyglądać inaczej.…

Główny bohater, Mary Jane i Yuri Watanabe mogli wyglądać w grze zupełnie inaczej. Wiemy to,…

Piotr Piskozub
spoilery
-

Captain Marvel – komiks zmienia genezę…

Zeszyt The Life of Captain Marvel #3 zmienił genezę tytułowej bohaterki. Na razie nie wiemy,…

Piotr Piskozub
breaking
-

Bond 25 – jest już reżyser…

Wiemy już, kto będzie reżyserem filmu Bond 25. Ujawniono również, kiedy produkcja wejdzie na ekrany…

Michalina Reda
-

Stargirl – główna rola obsadzona. Poznajcie…

Stargirl to nowy serial, który trafi na platformę DC Universe. Właśnie ogłoszono nazwisko aktorki, która…

Michalina Reda
-

Avengers i X-Men w jednym uniwersum,…

Szef Disneya zdradził, że studio faktycznie ma plany na połączenie wszystkich postaci Marvela w jednym…

Co o tym sądzisz?