Przeczytaj w weekend

Obejrzyj nowy zwiastun serialu Knightfall

W sieci pojawił się nowy zwiastun kostiumowego serialu Knightfall o templariuszach. Zobaczcie wideo.

W sieci pojawił się nowy zwiastun kostiumowego serialu Knightfall o templariuszach. Zobaczcie wideo.

Michalina Reda

Michalina Reda

Tagi:  zwiastun 

Knightfall to nowy serial kostiumowy stacji History, która odpowiada między innymi za Vikings. Bohaterem jest fikcyjny przywódca zakonu templariuszy, Sir Landry, który po porażkach w Ziemi Świętej traci motywację do działania. Jego wiara i siła powracają, gdy dobiegają go słuchy o pojawieniu się Świętego Grala. Landry musi go odnaleźć. Zobaczcie nowy zwiastun:

Czytaj także: Nieprawdopodobny budżet wszystkich kontynuacji Avatara

W obsadzie są między innymi Tom Cullen, Bobby Schofield, Sabrina Bartlett, Julian Ovenden, Sarah-Sofie Boussnina, Padraic Delaney, Simon Merrells i Olivia Ross. Producentem jest Jeremy Renner (The Avengers).

Premiera 6 grudnia.

Źródło: comingsoon.net / zdjęcie główne: History

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV