Przeczytaj w weekend

Obsadzono główną rolę żeńską w „Tyrant” autorstwa Howarda Gordona

Główną rolę żeńską w "Tyrant", nowym serialu dramatycznym stacji FOX autorstwa Howarda Gordona i Gideona Raffa zagra Jennifer Finnigan.

Główną rolę żeńską w "Tyrant", nowym serialu dramatycznym stacji FOX autorstwa Howarda Gordona i Gideona Raffa zagra Jennifer Finnigan.

Marcin Rączka

Marcin Rączka

Przy projekcie pracuje również twórca Six Feet Under Craig Wright. Produkcja opowiadać będzie o amerykańskiej rodzinie - Barrym (Adam Rayner), jego wytrzymałej, inteligentnej i idealistycznej żonie Molly (Finnigan) i ich dzieciach: Emmie (Annie Winters) i Sammym (Noah Silver), którzy wspólnie przeprowadzają się na Bliski Wschód, gdzie Barry rozpoczyna pracę w nowej firmie.

David Yates wyreżyseruje pilotowy odcinek, do którego zdjęcia rozpoczną się już w przyszłym tygodniu, w Maroku. Finnigan występowała ostatnio w serialu medycznym stacji TNT Monday Mornings.

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV