Repertuar kin Nowość Program TV
 

 

 

Obsadzono rolę Van Helsinga

Thomas Kretschmann ("Wanted", "King Kong") wcieli się w osławionego łowcę wampirów w serialu stacji NBC pt. "Dracula". Jaki będzie ten Van Helsing?

Abraham Van Helsing w serialu będzie genialnym profesorem z chłodnym podejściem do wszystkiego. Jego obsesja na temat zemsty i władzy sprawia, że staje się większym zagrożeniem dla ludzi niż sam Drakula. Ciekawostka – ostatnio Kretschmann grał Drakulę w filmie w reżyserii Dario Argento.

Do obsady dołączył także Oliver Jackson-Cohen, który wcieli się Jonathana Harkera, dziennikarza, który desperacko chce wspiąć się po szczeblach arystokracji i tam zostać.

Fabuła skupia się na tytułowym bohaterze (Jonathan Rhys-Meyers), który przybywa do Londynu pod postacią amerykańskiego przedsiębiorcy Alana Graysona, a jego teoretycznym celem jest wprowadzenie współczesnej nauki do wiktoriańskiego społeczeństwa. Tak naprawdę chce zemścić się na ludziach, których przodkowie zniszczyli jego życie wieki temu. Zakochany jest w Minie Murray (Jessica De Gouw), która wydaje się być reinkarnacją jego zmarłej żony.

W obsadzie są też Katie McGrath (Merlin), Nonso Anozie (Gra o tron) i Victoria Smurfit. Cole Haddon odpowiada za sceniaursz i jest producentem wykonawczym z Colinem Callenderem, Tonym Krantzem, Garethem Neame i Danem Knaufem.

 

 

Najlepsze z 24h

Piotr Piskozub
-

Kapitan Marvel – pokochaliście Skrulli z…

W MCU nastał nie tylko czas Kapitan Marvel, ale i Skrulli. Nowo wprowadzona rasa podbiła…

naEKRANIE
-

Najlepsze filmy 2019 roku [lista aktualizowana]

Wybieramy najlepsze filmy 2019 roku. Oto produkcje, których jakości jesteśmy pewni, oglądaliśmy je i polecamy.

Adam Siennica
-

Avengers: Koniec gry – oficjalny opis…

Avengers: Koniec gry to wielka kulminacja, na którą czekają fani MCU. Opis fabuły został opublikowany…

Adam Siennica
-

Netflix – seriale i filmy na…

Netflix przygotował dla swoich subskrybentów marzec pełny atrakcji. Nowe seriale i filmy na marzec 2019…

Norbert Zaskórski
-

Gra o tron – oto drzewo…

Entertainment Weekly zaprezentowało drzewo wszystkich rodów hitowego serialu HBO.

Norbert Zaskórski
-

Arrow, Supergirl i Legends of Tomorrow…

W sieci pojawiły się zdjęcia promujące kolejne odcinki seriali The CW należących do Arrowverse.

Co o tym sądzisz?

Z dniem 31.03.2019 dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.