Oddworld: Soulstorm - Abe ratuje kumpli. Oto zwiastun gry

Oddworld: Soulstorm doczekała się nowego zwiastuna, który przedstawia fragmenty rozgrywki oraz przybliżoną datę premiery. Zagramy w 2020 roku.

Oddworld: Soulstorm doczekała się nowego zwiastuna, który przedstawia fragmenty rozgrywki oraz przybliżoną datę premiery. Zagramy w 2020 roku.

Oddworld Inhabitants powoli zaczyna pokazywać chętniej grę Oddworld: Soulstorm. Zaprezentowali nowy zwiastun produkcji, w którym obejrzeć możemy fragmenty rozgrywki. Nie jest tego dużo, ale wygląda to dość solidnie.

Ponadto ekipa odpowiedzialna za grę poinformowała, że nowe przygody Abe'a zadebiutują na początku przyszłego roku. Bliższej daty premiery niestety nie zdradzono. Platformy docelowe nie zostały ujawnione, co może sugerować, że gra zadebiutuje nie tylko na tej generacji konsol, ale również na kolejnej.

Twórcy poinformowali, że rozgrywkę w Soulstorm rozpoczniemy zaraz po zakończeniu Abe’s Oddysee. Podobnie jak w poprzednich tytułach z tej serii, ochrona pobratymców Abe'a ma być kluczem do zwycięstwa. Tutaj jednak mają oni odegrać znacznie większą rolę.

Źródło: polygon.com / fot. Oddworld Inhabitants

Co o tym sądzisz?

Wkrótce dokonamy migracji systemu komentarzy. Nowy system komentarzy pozwoli nam m.in. rozwinąć funkcje, których nie możemy uzyskać w Disqus, zwiększy bezpieczeństwo strony i przyspieszy czas jej ładowania. W związku z tym wymagana jest Państwa zgoda na przeniesienie Państwa komentarzy do nowego systemu i powiązania go z Państwa kontem w serwisie naEKRANIE.pl. Prosimy o zalogowanie się na wszystkie konta disqus, z których Państwo korzystacie i powiązanie ich z naszym serwisem. W przypadku braku udzielenia tejże zgody, Państwa komentarze w dniu uruchomienia nowego systemu komentarzy przejdą proces zmiany na anonimowe. Proszę kliknąć tutaj, aby wyrazić zgodę i powiązać to konto.

Jeżeli posiadasz oddzielne konto w serwisie disqus kliknij tutaj, aby je powiązać

UWAGA: Ten komunikat będzie się pojawiał aż do momentu uruchomienia systemu nowych komentarzy niezależnie od tego czy wykonasz powyższe instrukcje czy nie.

Porównywarka VOD Nowość Repertuar kin Program TV